Autorent Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI), Boliivia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI), Boliivia

Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kõige populaarsem Boliivia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Budget Car Rental Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam-s, Suzuki Jimny, hinnaga 60,87 $ päevas.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Jimny. Selle hind algab Europcar-s 72,55 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Europcar. Selle hind on ainult 59,90 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Europcar-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI)

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam
BUDGET Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI)
Kontaktid:
Km 11 Carretera Al Norte, Carretera al Norte, km 9, Santa Cruz, 5000
591-3-311811
Europcar
Europcar
Autorent lähedal Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam
2 asukohad: näita aadresse
Europcar rendiauto asukohad lähedal Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam
EUROPCAR Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI)
Kontaktid:
CARRETERA AL NORTE KM 11 OFFICE OUTSIDE INT ARRIVALS, SANTA CRUZ
591 3 3341235
EUROPCAR Santa Cruz El Trompillo Airport (SRZ) 17.44 km / 10.84 mi
Kontaktid:
AVENIDA LA BARRANCA 137 2do ANILLO MEET & GREET, SANTA CRUZ
591 3 3341235

Muud populaarsed otsingud Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI)

Most Popular car groups near Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

SUV rental at Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • Suzuki Grand Vitara 4 Places | 2 Bags
 • Hyundai Tucson 4 Places | 2 Bags

Mini car rental at Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

van picture
Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
 • Hyundai i10 4 Places | 1 Bags

Economy car rental at Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

van picture
Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
 • Toyota Yaris 5 Places | 2 Bags

Cargo van rental at Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam

van picture
Cargo van
 • Toyota Hilux Pickup 4 Places | 0 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Santa Cruz De La Sierra ‑ Viru Viru Rahvusvaheline Lennujaam (VVI). Saa odavad hinnad BUDGET & EUROPCAR autorendist