Kaubikute rent Larnaca Lennujaam

10
00
10
00
Kaubikute rent Larnaca Lennujaam

Kaubikute rent Larnaca Lennujaam

Parimad autorendi Larnaca Lennujaam (LCA), Küpros. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kaubikute rent Larnaca Lennujaam

ABBYCAR sees Larnaca Lennujaam
ABBYCAR
ABBYCAR
9.5
/10
Suurepärane
9.5
/10
Kogu raha väärtus
10
/10
Puhtus
10
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
10
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5+ klientide arvustused

Larnaca Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kaubikute-i autosi broneerivad just meie kliendid Larnaca Lennujaam. Odavaimat Kaubikute-autot, Ford C-Max, pakub Auto-Union, Larnaca Lennujaamlinnas. Selle hind algab 32,60 € päevas.

  Kui soovite rentida Kaubikute-i autot Larnaca Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Abbycar-le. Seda autorendi pakkujat hindas 5+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.5/10. Kaubikute-auto odaivaima hinnaga Larnaca Lennujaam on Fiat Doblo Abbycar. See maksab sulle umbes 63,55 € päevas.

  Abbycar on Larnaca Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.5/10, mis põhineb 5+ klientide arvustustel. Abbycar odavam sõiduk on Toyota Aygo Mini rendiklassi sõiduk, 14,75 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Küpros autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Abbycar Larnaca Lennujaam-s, Volkswagen Polo, hinnaga 15,94 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Swift. Selle hind algab Aercar-s 15,58 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Larnaca Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Aida. Selle hind on ainult 7,73 € päevas. Aida-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.9/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kaubikute autorent lähedal Larnaca Lennujaam

Kaubikute autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Larnaca Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Larnaca Lennujaam . Saa odavad hinnad Kaubikute autorendist