AVIS Paphos’e Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

AVIS Paphos’e Lennujaam

Parimad autorendi Paphos’e Lennujaam (PFO), Küpros. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

AVIS Paphos’e Lennujaam

AVIS rent Paphos’e Lennujaam

AVIS sees Paphos’e Lennujaam
AVIS
AVIS
8.8
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
9.2
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
8.5
/10
Auto võtmise protsess
9.9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Paphos’e Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Paphos’e Lennujaam AVIS Car Rental autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 8.8/10. Kõige odavam rendiauto klass Paphos’e Lennujaam AVIS Car Rental on Citroen C1 of Mini. Selle hind on vaid 24,73 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Küpros-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto AVIS Car Rental Paphos’e Lennujaam on Citroen C3, 25,49 $ eest päevas.

  Aida on Paphos’e Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Aida odavam sõiduk on Citroen C1 Mini rendiklassi sõiduk, 47,38 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Küpros autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Aida Paphos’e Lennujaam-s, Nissan Micra, hinnaga 92,53 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Swift. Selle hind algab Aercar-s 21,69 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Paphos’e Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Aercar. Selle hind on ainult 10,76 $ päevas. Aercar-t hindas üle 500+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave AVIS Paphos’e Lennujaam

AVIS
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: AVIS Car Rental
Aadress: Office in Arrivals Hall, Shuttle Bus 1min To Depot, Paphos
Telefon: (357) 24205666
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.8/10, mis on Suurepärane

AVIS autorent lähedal Paphos’e Lennujaam

AVIS autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Paphos’e Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Paphos’e Lennujaam . Saa odavad hinnad AVIS autorendist