SIXT Kangasala
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

SIXT Kangasala

Parimad autorendi Kangasala, Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SIXT Kangasala

SIXT autorendi asukoht Kangasala

SIXT sees Kangasala
SIXT
SIXT
8.5
/10
Suurepärane
8
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
8.7
/10
Teenindus autorendis
8.1
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Kangasala autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kangasala SIXT Rent A Car autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 8.5/10. Kõige odavam rendiauto klass Kangasala SIXT Rent A Car on Skoda Citigo of Mini. Selle hind on vaid 33,38 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Soome-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto SIXT Rent A Car Kangasala on Ford Fiesta, 40,67 € eest päevas.

  Hertz Car Hire on Kangasala kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 33,39 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Hertz Car Hire Kangasala-s, Ford Fiesta, hinnaga 36,42 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab Scandia Rent-s 34,81 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8.1/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Kangasala kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Citigo, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 33,38 € päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SIXT Kangasala

SIXT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: SIXT Rent A Car
Aadress: Taninkatu 11, Tampere, 33400
Telefon: +358-201122530
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 8.5/10, mis on Suurepärane

SIXT autorendi hinnad Tampere Lennujaam (TMP)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 59 € alates 51 € alates 85 € alates 137 € alates 225 € alates 145 € alates 73 €
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 34 € alates 35 € alates 130 € alates 70 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 34 € alates 35 € alates 121 € alates 89 €
Europcar
Europcar
alates 36 € alates 36 € alates 106 € alates 65 €
FiRent
FiRent
alates 54 € alates 70 € alates 134 € alates 97 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 37 € alates 38 € alates 106 € alates 135 € alates 167 € alates 99 €
Green-Motion
Green-Motion
alates 60 €

SIXT autorent lähedal Kangasala

SIXT rentimine lennujaamades

SIXT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Kangasala

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Kangasala . Saa odavad hinnad SIXT autorendist