HERTZ Kankaanpää
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

HERTZ Kankaanpää

Parimad autorendi Kankaanpää, Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Kankaanpää

HERTZ autorendi asukoht Kankaanpää

HERTZ sees Kankaanpää
HERTZ
HERTZ
8.5
/10
Suurepärane
7
/10
Kogu raha väärtus
8.9
/10
Puhtus
8.8
/10
Teenindus autorendis
9
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Kankaanpää autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kankaanpää Hertz Car Hire autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 8.5/10. Kõige odavam rendiauto klass Kankaanpää Hertz Car Hire on Volkswagen Up of Mini. Selle hind on vaid 46,91 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Soome-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Hertz Car Hire Kankaanpää on Ford Fiesta, 47,64 € eest päevas.

  Europcar on Kankaanpää kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 31,91 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar Kankaanpää-s, Nissan Micra, hinnaga 32,05 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab Scandia Rent-s 52,93 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Kankaanpää kõige odavam autorendi sõiduk on Volkswagen Up, firmalt Europcar. Selle hind on ainult 31,91 € päevas. Europcar-t hindas üle 500+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Kankaanpää

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Lentoasemantie 1, Pori, 28500
Telefon: 0205552640
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.5/10, mis on Suurepärane

HERTZ autorendi hinnad Pori Lennujaam (POR)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 47 € alates 48 € alates 101 € alates 121 €
Europcar
Europcar
alates 32 € alates 32 € alates 102 € alates 97 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 76 € alates 118 € alates 152 € alates 90 €
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 53 € alates 95 €

HERTZ autorent lähedal Kankaanpää

HERTZ rentimine lennujaamades

HERTZ autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Kankaanpää

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Pori 48.58 km / 30.19 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Kankaanpää . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist