SIXT Laukaa
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

SIXT Laukaa

Parimad autorendi Laukaa, Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SIXT Laukaa

SIXT autorendi asukoht Laukaa

SIXT sees Laukaa
SIXT
SIXT
8.4
/10
Suurepärane
7.7
/10
Kogu raha väärtus
9
/10
Puhtus
8.4
/10
Teenindus autorendis
8
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Laukaa autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Laukaa SIXT Rent A Car autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 8.4/10. Kõige odavam rendiauto klass Laukaa SIXT Rent A Car on Skoda Citigo of Mini. Selle hind on vaid 39,29 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Soome-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto SIXT Rent A Car Laukaa on Ford Fiesta, 42,60 € eest päevas.

  Hertz Car Hire on Laukaa kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 42,09 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Hertz Car Hire Laukaa-s, Ford Fiesta, hinnaga 44,62 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab Scandia Rent-s 49,73 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Laukaa kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Citigo, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 39,29 € päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SIXT Laukaa

SIXT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: SIXT Rent A Car
Aadress: Lutakonaukio 7 (Innova 2), Jyväskylä, 40100
Telefon: +358-201122540
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 8.4/10, mis on Suurepärane

SIXT autorendi hinnad Jyväskylä Lennujaam (JYV)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 41 € alates 43 € alates 130 € alates 181 € alates 155 € alates 84 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 46 € alates 46 € alates 105 € alates 136 € alates 191 € alates 162 €
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 46 € alates 50 € alates 168 € alates 84 € alates 144 €

SIXT autorent lähedal Laukaa

SIXT rentimine lennujaamades

SIXT autorent rongijaamades

SIXT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Laukaa

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Laukaa . Saa odavad hinnad SIXT autorendist