Kaubikute rent Bastia Korsika Lennujaam

10
00
10
00
Kaubikute rent Bastia Korsika Lennujaam

Kaubikute rent Bastia Korsika Lennujaam

Parimad autorendi Bastia Korsika Lennujaam (BIA), Prantsusmaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kaubikute rent Bastia Korsika Lennujaam

ADA sees Bastia Korsika Lennujaam
ADA
ADA
8.8
/10
Suurepärane
8.3
/10
Kogu raha väärtus
9
/10
Puhtus
8.8
/10
Teenindus autorendis
8.5
/10
Auto võtmise protsess
9.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Bastia Korsika Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kaubikute-i autosi broneerivad just meie kliendid Bastia Korsika Lennujaam. Odavaimat Kaubikute-autot, Peugeot 3008, pakub AVIS Car Rental, Bastia Korsika Lennujaamlinnas. Selle hind algab 34,45 € päevas.

  Kui soovite rentida Kaubikute-i autot Bastia Korsika Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu ADA Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 250+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.8/10. Kaubikute-auto odaivaima hinnaga Bastia Korsika Lennujaam on Renault Kangoo ADA Car Rental. See maksab sulle umbes 48,05 € päevas.

  ADA Car Rental on Bastia Korsika Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. ADA Car Rental odavam sõiduk on Renault Clio Majandus rendiklassi sõiduk, 32,38 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Prantsusmaa autorendi grupp on Majandus, odavaim auto ADA Car Rental Bastia Korsika Lennujaam-s, Renault Clio, hinnaga 32,38 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Peugeot 208. Selle hind algab SIXT Rent A Car-s 35,21 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Bastia Korsika Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Citroen C3, firmalt Enterprise. Selle hind on ainult 21,64 € päevas. Enterprise-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 6.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kaubikute autorent lähedal Bastia Korsika Lennujaam

Kaubikute autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Bastia Korsika Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Bastia Korsika Lennujaam . Saa odavad hinnad Kaubikute autorendist