ALAMO Guadeloupe

19
sept
E
2023
10
00
26
sept
E
2023
10
00
BOCUBO Autorent

ALAMO Guadeloupe

Parimad autorendi Guadeloupe, Guadeloupe. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ALAMO Guadeloupe

ALAMO rent ALAMO Guadeloupe

ALAMO on tuntud ja populaarne ettevõte, mis tegutseb paljudes riikides ja linnades, sisaldavad ALAMO Guadeloupe . Kui olete kunagi reisides autorendi peale mõelnud, olete ilmselt sellest ettevõttest kuulnud. Auto rentimine ALAMO ALAMO Guadeloupe on suurepärane võimalus rentida igat tüüpi auto soodsate hindadega. Lisaks ALAMO on silmapaistev oma suurepärase töökindluse poolest, sellel on ainult kaasaegsed autod, mis läbivad regulaarselt tehnoülevaatust.

Guadeloupe autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Guadeloupe Alamo autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Guadeloupe Alamo on Renault Megane of Kompaktne. Selle hind on vaid 26,30 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Guadeloupe-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Alamo Guadeloupe on Renault Clio, 26,61 $ eest päevas.

  AVIS Car Rental on Guadeloupe kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Suzuki Swift Majandus rendiklassi sõiduk, 21,52 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Guadeloupe autorendi grupp on Majandus, odavaim auto AVIS Car Rental Guadeloupe-s, Suzuki Swift, hinnaga 21,52 $ päevas.

  Guadeloupe kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Fiesta, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 11,92 $ päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Most Popular car groups near ALAMO Guadeloupe

Cheapest cars in Guadeloupe

Cheapest cars
Renault Megane Compact
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Megane
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,30 $ /day
Renault Twingo Mini
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Twingo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,30 $ /day
Renault Clio Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Clio
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,61 $ /day
Dacia Logan Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Dacia Logan
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
30,95 $ /day
Renault Trafic 9-kohaline väikebuss
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Trafic
9 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
62,59 $ /day
Renault Captur Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Captur
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
68,19 $ /day

Compact car rental at Guadeloupe

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Renault Megane Compact
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Megane
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,30 $ /day

Economy car rental at Guadeloupe

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Renault Clio Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Clio
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,61 $ /day
Dacia Logan Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Dacia Logan
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
30,95 $ /day
Renault Captur Economy
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Captur
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
68,19 $ /day

Mini car rental at Guadeloupe

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Renault Twingo Mini
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Twingo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
26,30 $ /day

9 seater car rental at Guadeloupe

9 seat people carrier
Renault Trafic 9-kohaline väikebuss
alamo
Car rental Guadeloupe Renault Trafic
9 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
62,59 $ /day

Kui otsite esindust ALAMO ALAMO Guadeloupe , see võib olla veidi segane. Seal on palju kohti ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe , ja mitte kõik neist ei asu kesklinnas. Kui valite vale kontori, peate sihtkohta jõudmiseks läbima terve linna. Sel juhul aitab Bocubo. Anname endast parima, et leiaksite lähima ALAMO auto rentimine ALAMO Guadeloupe vaid 2 klõpsuga.

Teave ALAMO ALAMO Guadeloupe

Auto rent ALAMO ALAMO Guadeloupe

ALAMO ALAMO Guadeloupe pakub tohutut valikut autosid. See on üks paljudest põhjustest, miks paljud inimesed valivad ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe . Ettevõtte autoparki kuuluvad erinevate populaarsete kaubamärkide sedaanid ja luukpärad, universaalid, džiibid, kabrioletid ja juhtivautod:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai jne.

Need ja paljud teised autorent ALAMO ALAMO Guadeloupe . Kõigil neil pole olulisi kahjustusi ja neid hooldatakse pidevalt.

ALAMO
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Alamo
Aadress: SERVICED BY ENTERPRISE, IMMEUBLE DES LOUEURS BOX 5, LES ABYMES, 97139
Telefon: 211358
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.

Teine põhjus valida ALAMO ALAMO Guadeloupe on selle ettevõtte usaldusväärsus. See on töötanud palju aastaid ja on saanud äärmiselt positiivset tagasisidet. Kõik protsessid sisse ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe on sujuvamad, nii et pole keerulisi olukordi. Alates autorendi hetkest kuni võtmete kättesaamiseni on kõik etapid lihtsad ja arusaadavad. Valitud auto ootab teid alati kohapeal ALAMO ALAMO Guadeloupe kontor. Siinkohal ei tule kindlasti ette olukorda, et auto pole veel punkti jõudnud või sulle pakutakse valet autot. Kõik töötab nagu kellavärk ALAMO ALAMO Guadeloupe .

Kui autol on väiksemaid kriime, märgitakse need lepingusse. Seetõttu võite olla kindel, et autot tagastades ei võeta teile arvet kriimude eest, millega teil pole midagi pistmist. ALAMO ALAMO Guadeloupe austab oma kliente ja püüab muuta nende reisi võimalikult mugavaks ja lõõgastavaks.

ALAMO autorent lähedal ALAMO Guadeloupe

Kuidas valida autorent ALAMO ALAMO Guadeloupe

Auto rentimine valimine ALAMO ALAMO Guadeloupe on ülilihtne. Õige valiku tegemiseks mõistke esmalt, miks teil on vaja autot rentida. Näiteks kui otsite soodsat ja mugavat võimalust lennujaamast kesklinna jõudmiseks või väikese pagasiga linnas ringi sõitmiseks, sobib teile luukpära või sedaan. Autorent ALAMO Guadeloupe ALAMO pakub selle klassi odavaimaid võimalusi. Lisaks säästate palju kütust.

Kui teie reis hõlmab maastikusõitu, on maastur hea valik. Tuleb märkida, et ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe pakub mitmeid selle klassi sõidukeid. Kui olete huvitatud ekstreemsetest seiklustest ja kavatsete sõita metsadesse, steppidesse, preeriatesse, on maastikuauto suurepärane valik. ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe tal on palju õiglase hinnaga autosid. Kui vajate lisaks heale murdmaasõiduvõimele ka suurt pakiruumi, valige universaal.

Paljude reisijate või suure kaubakogusega reisimiseks rentige kaubik. Valimine ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe , teil on võimalus rentida kaubikuid, mis vastavad kõigile teie vajadustele.

ALAMO rentimine lennujaamades

ALAMO autorent lähimates linnades

ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe koos Bocubo

Kui otsite ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe , aitame leida soodsaima ja töökindlama valiku ning lähima esinduse. Meie teenus loodi selleks, et aidata teil kiiresti leida parim lühiajaline autorent. Bocuboga saate auto rentida vaid paari klõpsuga. Tänu Bocubole ALAMO autorent ALAMO Guadeloupe on muutunud veelgi kiiremaks ja mugavamaks.

Bocubo kasutamiseks märkige lihtsalt oma asukoht ja mitmeks päevaks soovite sõidukit rentida. Lisaks saate valida valiku „Tagasi teise asukohta”.

Mõne sekundi pärast näete kõiki pakkumisi autorent ALAMO Guadeloupe . Meie teenus näitab teile lähimad rendikontorid ja erinevate ettevõtete pakutavad soodsaimad võimalused. Kõikide tingimuste ja hindade tundmaõppimiseks ei pea te aega raiskama erinevate autorendikontorite külastamiseks ja juhtidega vesteldes. Oleme teie heaks kõik juba teinud. Auto rent ALAMO ALAMO Guadeloupe Bocuboga on suurepärane võimalus mõne minutiga auto rentimiseks.

Miks kasutada Bocubo autorent? ALAMO ALAMO Guadeloupe ?

Bocubo koondab parimad pakkumised kõige usaldusväärsematelt autorendifirmadelt. Meie koondajaga leiate kiiresti lähima ALAMO büroo- ja autorent järeletulemiseks ettenähtud päeval. Samuti saate võrrelda pakkumisi alates ALAMOja teised ettevõtted, et valida kõige atraktiivsemad tingimused ja madalaimad hinnad.

Näitame teile lähimaid kontoreid. Seetõttu ei pea te enam rendikontorit otsides üle linna sõitma. Valige soovitud punkt ja auto, broneerige see ja makske. Pärast seda tulge lihtsalt soovitud kuupäeval rendifirma kontorisse ja mõne minuti pärast saate võtmed kätte. Ei mingeid järjekordi ja pikki vormide täitmist! Bocuboga saate rentida oma täiusliku auto mõne minutiga!

Autorent lähedal ALAMO Guadeloupe

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Autode rentimine sadamas

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt ALAMO Guadeloupe . Saa odavad hinnad ALAMO autorendist