Autorent Port Au Prince- Downtown

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Port Au Prince- Downtown

Parimad autorendi Port Au Prince- Downtown, Haiti. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Port Au Prince- Downtown, Haiti

Port Au Prince- Downtown autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kõige populaarsem Haiti autorendi grupp on Maastur, odavaim auto AVIS Car Rental Port Au Prince- Downtown-s, Daihatsu Terios, hinnaga 80,19 $ päevas.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Daihatsu Terios. Selle hind algab Budget Car Rental-s 91,11 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Port Au Prince- Downtown kõige odavam autorendi sõiduk on Nissan Sentra, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 75,52 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Budget Car Rental-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Port Au Prince- Downtown

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Port Au Prince- Downtown Autorendi Võimaldajad

Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal Port Au Prince- Downtown
2 asukohad: näita aadresse
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Port Au Prince- Downtown
BUDGET Port Au Prince- Downtown
Kontaktid:
Angle Clercine 12, Port Au Prince, 2813-1094
509-2813-1094
BUDGET Port-au-prince’i Lennujaam (PAP) 2.45 km / 1.52 mi
Kontaktid:
16 Rue Leonard-Clercine, 12 Angle Rte Airport, Port Au Prince
509-2813-1094
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Autorent lähedal Port Au Prince- Downtown
2 asukohad: näita aadresse
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal Port Au Prince- Downtown
AVIS Port Au Prince- Downtown
Kontaktid:
PO Box 15554 (Petion Ville), Port-Au-Prince
(509) 3745-4545
AVIS Port-au-prince’i Lennujaam (PAP) 2.45 km / 1.52 mi
Kontaktid:
Toussaint Louverture Intl Airport, Port-Au-Prince
(509) 2942-7777
Sixt
Sixt
Autorent lähedal Port Au Prince- Downtown
1 asukoht: näita aadressi
Sixt rendiauto asukohad lähedal Port Au Prince- Downtown
SIXT Port-au-prince’i Lennujaam (PAP) 2.45 km / 1.52 mi
Kontaktid:
4 Rue des Nimes, Port-au-Prince, ., Haiti
+509-29902222

Muud populaarsed otsingud Port Au Prince- Downtown

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Port Au Prince- Downtown. Saa odavad hinnad AVIS & BUDGET autorendist