PAYLESS Kerry Lennujaam
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

PAYLESS Kerry Lennujaam

Parimad autorendi Kerry Lennujaam (KIR), Iirimaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

PAYLESS Kerry Lennujaam

PAYLESS autorendi asukoht Kerry Lennujaam

PAYLESS sees Kerry Lennujaam
PAYLESS
PAYLESS
7.7
/10
Väga hea
6.9
/10
Kogu raha väärtus
8.5
/10
Puhtus
7.6
/10
Teenindus autorendis
7.6
/10
Auto võtmise protsess
7.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Kerry Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kerry Lennujaam Payless Car Rental autorendile andis üle 2000+ kliendi hinnangu 7.7/10. Kõige odavam rendiauto klass Kerry Lennujaam Payless Car Rental on Fiat Panda of Majandus. Selle hind on vaid 12,91 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Kerry Lennujaam Mini-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Iirimaa-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Mini auto Payless Car Rental Kerry Lennujaam on Ford Ka, 14,95 € eest päevas. Odavaim Majandus auto Payless Car Rental Kerry Lennujaam on Fiat Panda, 12,91 € eest päevas.

  Thrifty Car Rental on Kerry Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel. Thrifty Car Rental odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 15,19 € eest päevas.

  Kerry Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Mini, hinnaga Thrifty Car Rental, alates 15,19 € päevas Volkswagen Up eest.

  Kõige populaarsem Iirimaa autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Thrifty Car Rental Kerry Lennujaam-s, Opel Corsa, hinnaga 21,46 € päevas.

  Iirimaa, kõige populaarsem rendipakkuja on CARHIRE (keskmine skoor 8/10, 10000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Mini auto Kerry Lennujaam on Volkswagen Up, mille hinnad algavad 49,47 € päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Polo. Selle hind algab CARHIRE-s 49,86 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 10000+ klientide arvustustel.

  Kerry Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat Panda, firmalt Payless Car Rental. Selle hind on ainult 12,91 € päevas. Payless Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave PAYLESS Kerry Lennujaam

PAYLESS
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Payless Car Rental
Aadress: Desk in arrivals Hall, Kerry Airport, Farnhore (Meet & Greet service), Killarney, Kerry
Telefon: +353 (0) 66 9763199
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.7/10, mis on Väga hea

PAYLESS autorendi hinnad Kerry Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Payless Car Rental
Payless Car Rental
alates 15 € alates 13 € alates 121 € alates 114 € alates 42 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 15 € alates 15 € alates 205 € alates 114 € alates 47 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 32 € alates 35 € alates 69 € alates 98 € alates 45 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 33 € alates 27 € alates 84 € alates 63 € alates 49 € alates 35 €
Dooley Car Rentals
Dooley Car Rentals
alates 17 € alates 103 € alates 25 €
Europcar
Europcar
alates 24 € alates 25 € alates 65 €
CARHIRE
CARHIRE
alates 49 € alates 50 €
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 31 € alates 32 € alates 76 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 15 € alates 21 € alates 95 € alates 136 € alates 102 € alates 30 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 27 € alates 296 € alates 297 € alates 113 € alates 35 €
Enterprise
Enterprise
alates 32 € alates 41 € alates 119 € alates 70 € alates 57 €

Autorent lähedal Kerry Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Kerry Lennujaam . Saa odavad hinnad PAYLESS autorendist