Maastur rent Seoul
10
00
10
00
Maastur rent Seoul

Maastur rent Seoul

Parimad autorendi Seoul, Korea (Lõuna). Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Seoul

AVIS sees Seoul
AVIS
AVIS
8.3
/10
Suurepärane
8.3
/10
Kogu raha väärtus
8.8
/10
Puhtus
7.7
/10
Teenindus autorendis
8.1
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Seoul autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Seoul. Odavaimat Maastur-autot, Hyundai Tucson, pakub SIXT Rent A Car, Seoullinnas. Selle hind algab 86,88 € päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Seoul kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu AVIS Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 100+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.3/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Seoul on Kia Sportage AVIS Car Rental. See maksab sulle umbes 122,37 € päevas.

  AVIS Car Rental on Seoul kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.3/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Hyundai Elantra Kompaktne rendiklassi sõiduk, 33,88 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Korea (Lõuna) autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto AVIS Car Rental Seoul-s, Hyundai Elantra, hinnaga 33,88 € päevas.

  Seoul kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai Elantra, firmalt AVIS Car Rental. Selle hind on ainult 33,88 € päevas. AVIS Car Rental-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Incheoni Lennujaam, Soul (ICN)

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 50 € alates 122 € alates 165 € alates 123 € alates 88 €
Lotte-Rent-A-Car
Lotte-Rent-A-Car
alates 49 € alates 152 € alates 201 € alates 132 € alates 93 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 45 € alates 109 € alates 143 € alates 122 €
KT KUMHO
KT KUMHO
alates 60 € alates 247 € alates 173 € alates 131 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 46 €
Europcar
Europcar
alates 143 € alates 160 €

Maastur autorent lähedal Seoul

Maastur rentimine lennujaamades

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Seoul

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Seoul . Saa odavad hinnad Maastur autorendist