EUROPCAR Beiruti Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

EUROPCAR Beiruti Lennujaam

Parimad autorendi Beiruti Lennujaam (BEY), Liibanon. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

EUROPCAR Beiruti Lennujaam

EUROPCAR rent Beiruti Lennujaam

Beiruti Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Beiruti Lennujaam Europcar autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Beiruti Lennujaam Europcar on Hyundai Accent of Kompaktne. Selle hind on vaid 23,34 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Liibanon-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Europcar Beiruti Lennujaam on Kia Picanto, 26,02 € eest päevas.

  Budget Car Rental on Beiruti Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Hyundai i10 Majandus rendiklassi sõiduk, 20,58 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Liibanon autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Beiruti Lennujaam-s, Hyundai i10, hinnaga 20,58 € päevas.

  Beiruti Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 20,58 € päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave EUROPCAR Beiruti Lennujaam

EUROPCAR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Europcar
Aadress: BEIRUT AIRPORT DESK IN ARRIVAL HALL, BEIRUT
Telefon: 961 3 670323
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.

EUROPCAR autorent lähedal Beiruti Lennujaam

EUROPCAR autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Beiruti Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Zahle 38.08 km / 23.66 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Beiruti Lennujaam . Saa odavad hinnad EUROPCAR autorendist