Van rent Grand Bay
10
00
10
00
Van rent Grand Bay

Van rent Grand Bay

Parimad autorendi Grand Bay, Mauritius. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Grand Bay

HERTZ sees Grand Bay
HERTZ
HERTZ
7.8
/10
Väga hea
7.3
/10
Kogu raha väärtus
6.9
/10
Puhtus
8.4
/10
Teenindus autorendis
7.6
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 50+ klientide arvustused

Grand Bay autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Grand Bay. Odavaimat Van-autot, Suzuki Ertiga, pakub Pingouin-Car, Grand Baylinnas. Selle hind algab 60,60 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Grand Bay kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Hertz Car Hire-le. Seda autorendi pakkujat hindas 50+ klienti, kelle keskmine skoor oli 7.8/10. Van-auto odaivaima hinnaga Grand Bay on Nissan NV200 Hertz Car Hire. See maksab sulle umbes 77,74 $ päevas.

  Hertz Car Hire on Grand Bay kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Suzuki Alto Mini rendiklassi sõiduk, 42,35 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Mauritius autorendi grupp on Mini, odavaim auto Hertz Car Hire Grand Bay-s, Suzuki Alto, hinnaga 42,35 $ päevas.

  Mini-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Celerio. Selle hind algab Royal-Car-Rental-s 31,69 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Grand Bay kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt OLA Mauritius . Selle hind on ainult 28,62 $ päevas. OLA Mauritius -t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Pingouin-Car
Pingouin-Car
alates 33 $ alates 40 $ alates 108 $ alates 61 $ alates 67 $
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
alates 32 $ alates 32 $ alates 62 $
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
alates 35 $ alates 40 $ alates 63 $ alates 71 $
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
alates 32 $ alates 33 $ alates 127 $ alates 66 $
First Car Rental
First Car Rental
alates 46 $ alates 46 $ alates 107 $ alates 257 $ alates 69 $ alates 107 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 49 $ alates 52 $ alates 60 $ alates 91 $
Surprice
Surprice
alates 66 $ alates 77 $ alates 92 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 68 $ alates 96 $ alates 105 $ alates 112 $
Europcar
Europcar
alates 49 $ alates 62 $ alates 129 $ alates 121 $ alates 136 $ alates 132 $
OLA Mauritius
OLA Mauritius
alates 29 $ alates 38 $ alates 135 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 44 $ alates 49 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 44 $ alates 51 $
International Supplier
International Supplier
alates 55 $ alates 61 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 65 $ alates 56 $ alates 171 $
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
alates 29 $ alates 36 $
Thrifty
Thrifty
alates 50 $ alates 53 $

Van autorent lähedal Grand Bay

Van rentimine lennujaamades

Van autorent lähimates linnades

Van autorent sadamas

Autorent lähedal Grand Bay

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Grand Bay . Saa odavad hinnad Van autorendist