Van rent Richmond
10
00
10
00
Van rent Richmond

Van rent Richmond

Parimad autorendi Richmond, Uus-Meremaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Richmond

KEDDY BY EUROPCAR sees Richmond
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.9
/10
Suurepärane
8.4
/10
Kogu raha väärtus
9.5
/10
Puhtus
8.3
/10
Teenindus autorendis
8.5
/10
Auto võtmise protsess
9.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Richmond autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Richmond. Odavaimat Van-autot, Toyota Previa, pakub Budget Car Rental, Richmondlinnas. Selle hind algab 78,56 $ päevas.

  Keddy-By-Europcar on Richmond kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Keddy-By-Europcar odavam sõiduk on Holden Barina Kompaktne rendiklassi sõiduk, 98,06 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Uus-Meremaa autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Keddy-By-Europcar Richmond-s, Nissan Qashqai, hinnaga 107,72 $ päevas.

  Richmond kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 34,47 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Nelsoni Lennujaam (NSN)

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 34 $ alates 42 $ alates 79 $ alates 47 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 92 $ alates 102 $ alates 80 $ alates 94 $
Europcar
Europcar
alates 69 $ alates 75 $ alates 119 $ alates 77 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 91 $ alates 101 $ alates 151 $ alates 83 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 199 $ alates 245 $ alates 219 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 100 $ alates 109 $ alates 108 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 87 $ alates 70 $ alates 79 $

Van autorent lähedal Richmond

Van rentimine lennujaamades

Van autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Richmond

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Richmond . Saa odavad hinnad Van autorendist