THRIFTY Poznan Lawica Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

THRIFTY Poznan Lawica Lennujaam

Parimad autorendi Poznan Lawica Lennujaam (POZ), Poola. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

THRIFTY Poznan Lawica Lennujaam

THRIFTY rent Poznan Lawica Lennujaam

THRIFTY sees Poznan Lawica Lennujaam
THRIFTY
THRIFTY
8.6
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
9.1
/10
Puhtus
8.7
/10
Teenindus autorendis
8.7
/10
Auto võtmise protsess
8.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 50+ klientide arvustused

Poznan Lawica Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Poznan Lawica Lennujaam Thrifty autorendile andis üle 50+ kliendi hinnangu 8.6/10. Kõige odavam rendiauto klass Poznan Lawica Lennujaam Thrifty on Renault Megane Estate of Standard. Selle hind on vaid 37,78 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Poola-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Thrifty Poznan Lawica Lennujaam on Kia Ceed, 51,85 $ eest päevas.

  Hertz Car Hire on Poznan Lawica Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.4/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Kia Picanto Mini rendiklassi sõiduk, 26,99 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Poola autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Hertz Car Hire Poznan Lawica Lennujaam-s, Ford Focus, hinnaga 32,92 $ päevas.

  Odavaimat Kompaktne autot pakub Green-Motion (hinnanguga 5.6/10 1000+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Volkswagen Golf, hinnaga 28,68 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Global-Rent-A-Car-s 30,91 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 6.4/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Poznan Lawica Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Enterprise. Selle hind on ainult 14,63 $ päevas. Enterprise-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave THRIFTY Poznan Lawica Lennujaam

THRIFTY
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Thrifty
Aadress: Poznan Airport, Poznan, 60-189
Telefon: 61 8684177
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.6/10, mis on Suurepärane

THRIFTY autorent lähedal Poznan Lawica Lennujaam

THRIFTY autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Poznan Lawica Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Poznan Lawica Lennujaam . Saa odavad hinnad THRIFTY autorendist