Maastur rent Rzeszow

10
00
10
00
Maastur rent Rzeszow

Maastur rent Rzeszow

Parimad autorendi Rzeszow, Poola. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur rent Rzeszow

Rzeszow autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Rzeszow. Odavaimat Maastur-autot, Kia Sportage, pakub Global-Rent-A-Car, Rzeszowlinnas. Selle hind algab 21,21 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Rzeszow kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Car-Net-le. Seda autorendi pakkujat hindas 50+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.6/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Rzeszow on Renault Captur Car-Net. See maksab sulle umbes 34,92 $ päevas.

  Car-Net on Rzeszow kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.6/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. Car-Net odavam sõiduk on Peugeot 308 Estate Standard rendiklassi sõiduk, 30,81 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Poola autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Car-Net Rzeszow-s, Opel Astra, hinnaga 38,71 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Global-Rent-A-Car-s 27,49 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel.

  Rzeszow kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Rio, firmalt Global-Rent-A-Car. Selle hind on ainult 15,77 $ päevas. Global-Rent-A-Car-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorent lähedal Rzeszow

Maastur rentimine lennujaamades

Maastur autorent rongijaamades

Autorent lähedal Rzeszow

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Most Popular car groups near Rzeszow

SUV rental at Rzeszow

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • Audi Q5 5 Places | 2 Bags
 • Kia Sportage 5 Places | 2 Bags
 • Nissan Qashqai 5 Places | 2 Bags
 • Volvo XC60 5 Places | 2 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Rzeszow . Saa odavad hinnad Maastur autorendist