IDRIVE Temryuk
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

IDRIVE Temryuk

Parimad autorendi Temryuk, Venemaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

IDRIVE Temryuk

IDRIVE autorendi asukoht Temryuk

Temryuk autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Temryuk Idrive autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Temryuk Idrive on Volkswagen Polo of Majandus. Selle hind on vaid 38,68 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Venemaa-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Idrive Temryuk on Volkswagen Polo, 38,68 $ eest päevas.

  AVIS Car Rental on Temryuk kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7/10, mis põhineb 25+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Hyundai Solaris Majandus rendiklassi sõiduk, 35,16 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Venemaa autorendi grupp on Majandus, odavaim auto AVIS Car Rental Temryuk-s, Hyundai Solaris, hinnaga 35,16 $ päevas.

  Temryuk kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai Solaris, firmalt AVIS Car Rental. Selle hind on ainult 35,16 $ päevas. AVIS Car Rental-t hindas üle 25+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave IDRIVE Temryuk

IDRIVE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Idrive
Aadress: Anapa-7, p. Vityazevo, Krasnodar region, 353421
Telefon: 7 499 685-47-25
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kokkusaamine — Autorendifirma esindaja saab teiega lennujaamas kokku ja viib teid auto kättesaamise kohta.

IDRIVE autorendi hinnad Anapa Lennujaam (AAQ)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Idrive
Idrive
alates 39 $ alates 69 $ alates 65 $
Urentcar
Urentcar
alates 54 $ alates 46 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 35 $ alates 73 $ alates 96 $ alates 86 $ alates 69 $

IDRIVE autorent lähedal Temryuk

IDRIVE rentimine lennujaamades

Autorent lähedal Temryuk

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Temryuk . Saa odavad hinnad IDRIVE autorendist