Kabriolett Autorent Belgrade
10
00
10
00
Kabriolett Autorent Belgrade

Kabriolett Autorent Belgrade

Parimad autorendi Belgrade, Serbia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kabriolett autorendi asukoht Belgrade

EUROPCAR sees Belgrade
EUROPCAR
EUROPCAR
9.1
/10
Suurepärane
9
/10
Kogu raha väärtus
8.8
/10
Puhtus
9.4
/10
Teenindus autorendis
9.4
/10
Auto võtmise protsess
8.9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 50+ klientide arvustused

Belgrade autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kabriolett-i autosi broneerivad just meie kliendid Belgrade. Odavaimat Kabriolett-autot, Fiat 500 Convertible, pakub Europcar, Belgradelinnas. Selle hind algab 38,25 € päevas.

  Kui soovite rentida Kabriolett-i autot Belgrade kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Europcar-le. Seda autorendi pakkujat hindas 50+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.1/10. Kabriolett-auto odaivaima hinnaga Belgrade on Fiat 500 Convertible Europcar. See maksab sulle umbes 38,25 € päevas.

  Europcar on Belgrade kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 24,06 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Serbia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar Belgrade-s, Renault Clio, hinnaga 25,01 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Citroen C3. Selle hind algab AVIS Car Rental-s 19,99 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.2/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Belgrade kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Aygo, firmalt InterRent. Selle hind on ainult 8,86 € päevas. InterRent-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kabriolett autorendi hinnad Belgrad

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Europcar
Europcar
alates 24 € alates 25 € alates 75 € alates 38 € alates 69 € alates 76 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 30 € alates 33 € alates 72 € alates 85 €
Enterprise
Enterprise
alates 28 € alates 30 € alates 59 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 26 € alates 28 € alates 91 € alates 211 € alates 109 € alates 58 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 33 € alates 35 € alates 203 € alates 134 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 28 € alates 33 € alates 135 € alates 127 €
Green-Motion
Green-Motion
alates 37 € alates 37 € alates 75 €
International Supplier
International Supplier
alates 32 € alates 40 € alates 110 €

Kabriolett autorent lähedal Belgrade

Kabriolett rentimine lennujaamades

Autorent lähedal Belgrade

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Belgrade . Saa odavad hinnad Kabriolett autorendist