INTERRENT Nis
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

INTERRENT Nis

Parimad autorendi Nis, Serbia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

INTERRENT Nis

INTERRENT autorendi asukoht Nis

INTERRENT sees Nis
INTERRENT
INTERRENT
8.3
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
8.6
/10
Puhtus
8.1
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
8.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Nis autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Nis InterRent autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 8.3/10. Kõige odavam rendiauto klass Nis InterRent on Toyota Aygo of Mini. Selle hind on vaid 10,23 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Serbia-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto InterRent Nis on Skoda Fabia, 18,41 $ eest päevas.

  SurPrice Car Rentals on Nis kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.4/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. SurPrice Car Rentals odavam sõiduk on Fiat Panda Mini rendiklassi sõiduk, 26,88 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Serbia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto SurPrice Car Rentals Nis-s, Volkswagen Polo, hinnaga 27,20 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Citroen C3. Selle hind algab AVIS Car Rental-s 19,96 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 5.4/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Nis kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Aygo, firmalt InterRent. Selle hind on ainult 10,23 $ päevas. InterRent-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave INTERRENT Nis

INTERRENT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: InterRent
Aadress: Vazduhoplovaca 24, 18000
Telefon: 381 18 42907100
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.3/10, mis on Suurepärane

INTERRENT autorendi hinnad Nisi Lennujaam (INI)

Mini
Mini
car_groups.
car_groups.
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
InterRent
InterRent
alates 10 $ alates 18 $ alates 56 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 16 $ alates 20 $ alates 46 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 21 $ alates 25 $ alates 114 $ alates 51 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 31 $ alates 19 $ alates 84 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 21 $ alates 35 $ alates 63 $
Europcar
Europcar
alates 28 $ alates 59 $ alates 30 $ alates 66 $ alates 72 $ alates 37 $ alates 54 $ alates 67 $
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
alates 27 $ alates 27 $ alates 131 $ alates 85 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 21 $ alates 22 $ alates 129 $ alates 88 $ alates 81 $ alates 60 $
Firefly
Firefly
alates 22 $ alates 24 $

INTERRENT autorent lähedal Nis

INTERRENT rentimine lennujaamades

INTERRENT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Nis

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Nis . Saa odavad hinnad INTERRENT autorendist