BUDGET Polokwane
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

BUDGET Polokwane

Parimad autorendi Polokwane, Lõuna-Aafrika. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

BUDGET Polokwane

BUDGET autorendi asukoht Polokwane

BUDGET sees Polokwane
BUDGET
BUDGET
7.9
/10
Väga hea
7.7
/10
Kogu raha väärtus
8.1
/10
Puhtus
7.8
/10
Teenindus autorendis
7.5
/10
Auto võtmise protsess
8.3
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Polokwane autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Polokwane Budget Car Rental autorendile andis üle 2000+ kliendi hinnangu 7.9/10. Kõige odavam rendiauto klass Polokwane Budget Car Rental on Volkswagen Polo of Majandus. Selle hind on vaid 15,80 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Lõuna-Aafrika-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Budget Car Rental Polokwane on Volkswagen Polo, 15,80 € eest päevas.

  Tempest Car Hire on Polokwane kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Tempest Car Hire odavam sõiduk on Hyundai i10 Mini rendiklassi sõiduk, 17,97 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Lõuna-Aafrika autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Tempest Car Hire Polokwane-s, Ford Figo, hinnaga 21,91 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Polo. Selle hind algab Budget Car Rental-s 15,80 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Polokwane kõige odavam autorendi sõiduk on Datsun Go, firmalt Firefly. Selle hind on ainult 15,48 € päevas. Firefly-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave BUDGET Polokwane

BUDGET
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Budget Car Rental
Aadress: Polokwane Airport, Polokwane, 0699
Telefon: 27 15 288 0171
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.9/10, mis on Väga hea

BUDGET autorendi hinnad Polokwane

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
First Car Rental
First Car Rental
alates 20 € alates 22 € alates 55 € alates 59 € alates 44 € alates 57 €

BUDGET autorent lähedal Polokwane

BUDGET rentimine lennujaamades

Autorent lähedal Polokwane

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Polokwane . Saa odavad hinnad BUDGET autorendist