Luksus Autorent Alingsas
10
00
10
00
Luksus Autorent Alingsas

Luksus Autorent Alingsas

Parimad autorendi Alingsas, Rootsi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Luksus autorendi asukoht Alingsas

EUROPCAR sees Alingsas
EUROPCAR
EUROPCAR
8.1
/10
Suurepärane
7.5
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
7.8
/10
Teenindus autorendis
8.2
/10
Auto võtmise protsess
8.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Alingsas autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Luksus-i autosi broneerivad just meie kliendid Alingsas. Odavaimat Luksus-autot, Mercedes E Class, pakub SIXT Rent A Car, Alingsaslinnas. Selle hind algab 59,62 € päevas.

  Europcar on Alingsas kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.1/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Skoda Citigo Mini rendiklassi sõiduk, 29,89 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Rootsi autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Europcar Alingsas-s, Volkswagen Golf Electric, hinnaga 35,00 € päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Peugeot 308. Selle hind algab Budget Car Rental-s 34,26 € päeva eest, selle keskmine skoor on 9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Alingsas kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat 500, firmalt MABI Car Rentals. Selle hind on ainult 23,04 € päevas. MABI Car Rentals-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Luksus autorendi hinnad Göteborg Lennujaam Landvetter (GOT)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 43 € alates 54 € alates 60 € alates 97 € alates 52 € alates 127 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
alates 23 € alates 27 € alates 74 € alates 72 €
International Supplier
International Supplier
alates 80 € alates 91 € alates 140 € alates 76 € alates 91 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 42 € alates 34 € alates 106 € alates 47 €
Europcar
Europcar
alates 30 € alates 34 € alates 111 € alates 73 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 24 € alates 35 € alates 111 € alates 48 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 33 € alates 35 € alates 127 € alates 84 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 32 € alates 39 € alates 80 €
Avis
Avis
alates 238 €
Budget
Budget
alates 83 €

Luksus autorent lähedal Alingsas

Luksus rentimine lennujaamades

Luksus autorent rongijaamades

Luksus autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Alingsas

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Boras 33.5 km / 20.81 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Alingsas . Saa odavad hinnad Luksus autorendist