Van Autorent Geneva Railway Station
10
00
10
00
Van Autorent Geneva Railway Station

Van Autorent Geneva Railway Station

Parimad autorendi Geneva Railway Station, Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Geneva Railway Station

HERTZ sees Geneva Railway Station
HERTZ
HERTZ
8.5
/10
Suurepärane
7.4
/10
Kogu raha väärtus
9.2
/10
Puhtus
8.6
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
8.7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Geneva Railway Station autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Geneva Railway Station. Odavaimat Van-autot, Ford C-Max, pakub Thrifty Car Rental, Geneva Railway Stationlinnas. Selle hind algab 66,70 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Geneva Railway Station kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Hertz Car Hire-le. Seda autorendi pakkujat hindas 250+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Van-auto odaivaima hinnaga Geneva Railway Station on Citroen C4 Picasso Hertz Car Hire. See maksab sulle umbes 149,90 $ päevas.

  Hertz Car Hire on Geneva Railway Station kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Nissan Qashqai Maastur rendiklassi sõiduk, 53,26 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Hertz Car Hire Geneva Railway Station-s, Mercedes A Class, hinnaga 80,23 $ päevas.

  Geneva Railway Station kõige odavam autorendi sõiduk on Nissan Qashqai, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 53,26 $ päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Geneva Railway Station

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 55 $ alates 67 $ alates 62 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 110 $ alates 64 $ alates 135 $ alates 150 $ alates 53 $
Nomadcar
Nomadcar
alates 125 $ alates 142 $ alates 308 $ alates 100 $
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 54 $ alates 78 $

Van autorent lähedal Geneva Railway Station

Van rentimine lennujaamades

Van autorent rongijaamades

Van autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Geneva Railway Station

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Geneva Railway Station . Saa odavad hinnad Van autorendist