SIXT Uster
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

SIXT Uster

Parimad autorendi Uster, Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SIXT Uster

SIXT autorendi asukoht Uster

SIXT sees Uster
SIXT
SIXT
8.5
/10
Suurepärane
7.7
/10
Kogu raha väärtus
9.3
/10
Puhtus
8.7
/10
Teenindus autorendis
8.5
/10
Auto võtmise protsess
8.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 500+ klientide arvustused

Uster autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Uster SIXT Rent A Car autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 8.4/10. Kõige odavam rendiauto klass Uster SIXT Rent A Car on Opel Corsa of Majandus. Selle hind on vaid 38,89 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Šveits-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto SIXT Rent A Car Uster on Opel Astra, 52,85 $ eest päevas.

  Flizzr on Uster kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Flizzr odavam sõiduk on Opel Corsa Majandus rendiklassi sõiduk, 35,56 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Flizzr Uster-s, Skoda Rapid, hinnaga 106,34 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Opel Astra. Selle hind algab Europcar-s 88,19 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.2/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Uster kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Citigo, firmalt Unirent. Selle hind on ainult 31,59 $ päevas. Unirent-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.3/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SIXT Uster

SIXT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: SIXT Rent A Car
Aadress: Pfingstweidstr. 3, Zürich, 8005
Telefon: +41-444459090
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 8.5/10, mis on Suurepärane

SIXT autorent lähedal Uster

SIXT rentimine lennujaamades

SIXT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Uster

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Uster . Saa odavad hinnad SIXT autorendist