Maastur rent Taichung
10
00
10
00
Maastur rent Taichung

Maastur rent Taichung

Parimad autorendi Taichung, Taiwan. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Taichung

IWS sees Taichung
IWS
IWS
8.5
/10
Suurepärane
8.6
/10
Kogu raha väärtus
9.4
/10
Puhtus
8.3
/10
Teenindus autorendis
7.2
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 10+ klientide arvustused

Taichung autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Taichung. Odavaimat Maastur-autot, Ford Ecosport, pakub Iws, Taichunglinnas. Selle hind algab 85,57 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Taichung kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Iws-le. Seda autorendi pakkujat hindas 10+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Taichung on Ford Ecosport Iws. See maksab sulle umbes 85,57 $ päevas.

  Iws on Taichung kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 10+ klientide arvustustel. Iws odavam sõiduk on Toyota Yaris Majandus rendiklassi sõiduk, 60,77 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Taiwan autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Iws Taichung-s, Toyota Yaris, hinnaga 60,77 $ päevas.

  Taichung kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Iws. Selle hind on ainult 60,77 $ päevas. Iws-t hindas üle 10+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Taichungi Lennujaam (RMQ)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Iws
Iws
alates 175 $ alates 61 $ alates 94 $ alates 86 $
Budget
Budget
alates 64 $ alates 141 $ alates 110 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 73 $ alates 68 $ alates 243 $ alates 187 $ alates 88 $ alates 115 $

Maastur autorent lähedal Taichung

Maastur rentimine lennujaamades

Maastur autorent rongijaamades

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Taichung

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Taichung . Saa odavad hinnad Maastur autorendist