Van rent Taipei
10
00
10
00
Van rent Taipei

Van rent Taipei

Parimad autorendi Taipei, Taiwan. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Taipei

IWS sees Taipei
IWS
IWS
8.5
/10
Suurepärane
8.6
/10
Kogu raha väärtus
9.4
/10
Puhtus
8.3
/10
Teenindus autorendis
7.2
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 10+ klientide arvustused

Taipei autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Taipei. Odavaimat Van-autot, Toyota Sienta, pakub Iws, Taipeilinnas. Selle hind algab 89,70 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Taipei kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Iws-le. Seda autorendi pakkujat hindas 10+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Van-auto odaivaima hinnaga Taipei on Toyota Sienta Iws. See maksab sulle umbes 89,70 $ päevas.

  Iws on Taipei kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 10+ klientide arvustustel. Iws odavam sõiduk on Toyota Yaris Majandus rendiklassi sõiduk, 57,83 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Taiwan autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Iws Taipei-s, Toyota Yaris, hinnaga 57,83 $ päevas.

  Taipei kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Yaris, firmalt Iws. Selle hind on ainult 57,83 $ päevas. Iws-t hindas üle 10+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Taoyuani Rahvusvaheline Lennujaam (TPE)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Iws
Iws
alates 169 $ alates 58 $ alates 98 $ alates 82 $
Chailease
Chailease
alates 76 $ alates 110 $ alates 153 $ alates 99 $ alates 122 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 76 $ alates 71 $ alates 218 $ alates 177 $ alates 136 $ alates 122 $
Budget
Budget
alates 66 $ alates 145 $ alates 113 $

Van autorent lähedal Taipei

Van rentimine lennujaamades

Van autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Taipei

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Taipei . Saa odavad hinnad Van autorendist