Alla 25-aastane Autorent Peñal
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Alla 25-aastane Autorent Peñal

Parimad autorendi Peñal, Trinidad ja Tobago. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Alla 25-aastane autorendi asukoht Peñal

EUROPCAR sees Peñal
EUROPCAR
EUROPCAR
6.5
/10
Hea
5.9
/10
Kogu raha väärtus
7.7
/10
Puhtus
6
/10
Teenindus autorendis
5.8
/10
Auto võtmise protsess
7.3
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 25+ klientide arvustused

Peñal autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Europcar on Peñal kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 6.5/10, mis põhineb 25+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Nissan Tiida Kompaktne rendiklassi sõiduk, 46,45 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Trinidad ja Tobago autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Europcar Peñal-s, Nissan Tiida, hinnaga 46,45 $ päevas.

  Peñal kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Spark, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 37,25 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel SIXT Rent A Car-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Alla 25-aastane autorendi hinnad Port Of Spaini Kesklinn (POS)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 37 $ alates 68 $ alates 80 $
Alamo
Alamo
alates 46 $ alates 110 $ alates 94 $ alates 65 $
Europcar
Europcar
alates 48 $ alates 84 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 71 $ alates 104 $ alates 96 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 61 $ alates 99 $

Alla 25-aastane autorent lähedal Peñal

Alla 25-aastane rentimine lennujaamades

Alla 25-aastane autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Peñal

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Peñal. Saa odavad hinnad Alla 25-aastane autorendist