Kaubikute rent Weston-super-Mare

10
00
10
00
Kaubikute rent Weston-super-Mare

Kaubikute rent Weston-super-Mare

Parimad autorendi Weston-super-Mare, Ühendkuningriik. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kaubikute rent Weston-super-Mare

Weston-super-Mare autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kaubikute-i autosi broneerivad just meie kliendid Weston-super-Mare. Odavaimat Kaubikute-autot, Mercedes Citan, pakub Budget-Vans, Weston-super-Marelinnas. Selle hind algab 17,77 $ päevas.

  Kui soovite rentida Kaubikute-i autot Weston-super-Mare kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Alamo-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.6/10. Kaubikute-auto odaivaima hinnaga Weston-super-Mare on Opel Zafira Alamo. See maksab sulle umbes 48,32 $ päevas.

  Alamo on Weston-super-Mare kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Ford Focus Kompaktne rendiklassi sõiduk, 21,18 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Ühendkuningriik autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Alamo Weston-super-Mare-s, Ford Focus, hinnaga 21,18 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Green-Motion-s 24,61 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 7.6/10, mis põhineb 10000+ klientide arvustustel.

  Weston-super-Mare kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota IQ, firmalt Green-Motion. Selle hind on ainult 17,41 $ päevas. Green-Motion-t hindas üle 10000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kaubikute autorent lähedal Weston-super-Mare

Kaubikute rentimine lennujaamades

Kaubikute autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Weston-super-Mare

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Most Popular car groups near Weston-super-Mare

7 seater car rental at Weston-super-Mare

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Opel Zafira 7 Places | 1 Bags
 • Ford Galaxy 7 Places | 1 Bags

9 seater car rental at Weston-super-Mare

van picture
9 seat people carrier
 • Volkswagen Transporter 9 Places | 5 Bags

Cargo van rental at Weston-super-Mare

van picture
Cargo van
 • Ford Transit LWB 2 Places | 0 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Weston-super-Mare . Saa odavad hinnad Kaubikute autorendist