Inchirieri auto în Lens Train Station

10
00
10
00
 închirieri de mașini

Inchirieri auto în Lens Train Station

Best rental cars in Lens Train Station, Franța. No hidden charges. Free cancellation

Inchirieri auto în Lens Train Station, Franța

Cei mai buni furnizori în Lens Train Station
AVIS
AVIS
7.4
/10
Foarte bun
7.2
/10
Valoarea pentru bani
8.1
/10
Curățenie
7.3
/10
Servicii la biroul de închirieri
7
/10
Procesul de ridicare a mașinii
7.7
/10
Procesul de predare a mașinii
Bazat pe 5000+ (de) comentarii pozitive

Sfaturi pentru închirieri în Lens Train Station

De obicei, este ușor să obții o închiriere dacă te conformezi:

  • Decide exact ce nevoi ai.

    AVIS Car Rental este compania de inchirieri auto cu cel mai mare rang din Lens Train Station potrivit recenziilor clienților care au oferit un rating mediu de 7.4/10, în urma a peste 5000+ de păreri. Cea mai ieftină mașină de la AVIS Car Rental este Fiat 500 din clasa Mini pentru 23,44 EUR per zi.

    Compania de închirieri din SUA Franța, AVIS Car Rental, oferă în Lens Train Station închirieri pe cea mai populară clasă, Economy, cu Volkswagen Polo la doar 25,00 EUR per zi.

    Cea mai ieftină mașină din Lens Train Station este Fiat 500 oferită de AVIS Car Rental. Prețul acesteia este de doar 23,44 EUR pe zi. AVIS Car Rental are peste 5000+ de recenzii cu un rating de 7.4/10.

  • Selectează corect data și ora ridicării și predării

    Dacă vrei să economisești, selectează aceleași ore pentru ridicare și predare. Companiile taxează per zi de închiriere, deci dacă iei o mașină pentru 25 de ore, vei plăti pentru 48 de ore. 74 de ore costă cât 96, și tot așa.

  • Când alegi o mașină, ar trebui să decizi câți pasageri vor călători cu tine și câte bagaje vor fi în mașină. Ia aminte că numărul de geamantane specificat pentru fiecare mașină este indicat condițional. „Un geamantan” se referă de obicei la o geantă de mână generală. Dacă iei o mașină pentru cel puțin 5 pasageri, este mai ieftin și mai convenabil să iei două mașini de aceeași clasă standard, decât una mai mare.
  • Dacă călătorești cu copii, nu uita să rezervi și un scaun de siguranță pentru copil. Deși costă în plus , amenzile pentru lipsa acestuia pot fi mult mai scumpe. De asemenea, un bilet normal de avion îți permite să cari un scaun de copil fără taxă (contactați compania de zboruri pentru informații mai clare). În plus, poți cumpăra oricând propriul scaun pentru copil când ajungi la destinație.
  • Dacă vei folosi un ferry sau treci granița cu mașina închiriată, citește cu atenție condițiile de închiriere ale furnizorilor. S-ar putea ca o companie să fie de acord cu trecutul graniței, iar alta să aprobe doar ferry-ul. În plus, dacă cumperi bilete pentru ferry, anunță compania în avans, așa că îți vor putea spune numărul mașinii pe care o vei închiria.
  • Ai mereu grijă la Politica Combustibiulului. Nu mereu opțiunea „ridică plin și returnează gol” este avantajoasă. Nu te grăbi să faci plinul de la un furnizor pe o insulă mică sau dacă închiriezi doar pentru câteva zile. S-ar putea să nici nu ai când să folosești atât combustibil.
  • Ia în considerare diferitele tipuri de ridicare. Cel mai convenabil este întâlnirea. Alegând această opțiune, nu trebuie să te stai la o coadă sau să mergi cu valizele după tine prin mijloace de transport comun. Te vei întâlni în afara terminalului și vei găsi mașina în parcare. În plus, închirierile prin intâlnire sunt mai ieftine decât cele cu ghișeu la aeroport, deoarece nu includ alte taxe.
  • Niciodată nu neglija taxa de exces. În cele mai multe cazuri, vei fi nevoit să lași o sumă la timpul închirierii (vezi întrebarea despre taxa de exces și reducerea ei), dar de obicei poți asigura acea sumă sau să cumperi reducerea taxei de exces. Fii atent la valoarea sumei, este posibil ca prețul închirierii să fie mic, dar taxa de exces să fie foarte mare sau invers. Trebuie întotdeauna să iei în considerare prețul total.
  • Trebuie mereu să specifici țara de rezidență corectă deoarece poate avea efect la prețul închirierii sau și la refuzul acesteia. De obicei pentru cetățenii SUA, prețurile listate nu includ CDW și TP. Dacă nu ești din SUA și iei o astfel de închiriere, s-ar putea să fii neplăcut surprins de nevoia managerului de a cumpăra asigurare, fiindcă este obligatorie.

Cele mai bune locații lângă Lens Train Station

Locații de inchiriat în aeroporturile apropiate

Locații de inchiriat în gări

Locații de inchiriat în cele mai apropiate orașe

  • Lille 28.08 km / 17.45 mi

Furnizori în Lens Train Station

SIXT Rent A Car
8.8
/10
Excelent
SIXT Rent A Car
Închirieri lângă Lens Train Station
4 locații: arată adresele
Locații SIXT Rent A Car lângă Lens Train Station
SIXT Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Route de l'Aéroport, Route de l'Aéroport, Lesquin, 59810
+33-366480344
SIXT Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
1 place François Mitterrand, Hall 1 Gare SNCF, Lille, 59777
+33-8-20007498
SIXT Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
Place des Buisses, Quai 2 Gare SNCF, Lille, 59000
+33-8-20007498
SIXT Valenciennes 49.36 km / 30.67 mi
Contacte:
3 rue Paul Eluard, ZI no2, ZI no2, Trith-Saint-Leger, 59125
+33-327444455
Dollar Car Rental
8.6
/10
Excelent
Dollar Car Rental
Închirieri lângă Lens Train Station
3 locații: arată adresele
Locații Dollar Car Rental lângă Lens Train Station
DOLLAR Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Airport De Lille Lesquin (lil), Lille, 59810
320496789
DOLLAR Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
Gare De Lille Flandres, Lille, 59000
03 28 362870
DOLLAR Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
1 Gare De Lille Europe, Lille, 59777
03 28 362590
Flizzr
8.4
/10
Excelent
Flizzr
Închirieri lângă Lens Train Station
1 locație: arată adresa
Locații Flizzr lângă Lens Train Station
FLIZZR Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Route de l'A?roport, Lille, 59810
+33-366480344
Keddy-By-Europcar
8.2
/10
Excelent
Keddy-By-Europcar
Închirieri lângă Lens Train Station
3 locații: arată adresele
Locații Keddy-By-Europcar lângă Lens Train Station
KEDDY BY EUROPCAR Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
LILLE AIRPORT, LESQUIN, 59810
33 0 320904545
KEDDY BY EUROPCAR Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
SERVICED BY EUROPCAR, LILLE RRS, LILLE, 59800
03 20 06 01 46
KEDDY BY EUROPCAR Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
BOULEVARD DE TURIN GARE LILLE EUROPE, LILLE, 59777
33 0 320060146
Thrifty Car Rental
8.1
/10
Excelent
Thrifty Car Rental
Închirieri lângă Lens Train Station
3 locații: arată adresele
Locații Thrifty Car Rental lângă Lens Train Station
THRIFTY Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Aeroport De Lille Lesquin, Lille, 59810
+33359391923
THRIFTY Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
Gare De Lille Flandres, 33 Rue de Tournai, Lille, 59000
+33 0 8 25826026
THRIFTY Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
1 Gare De Lille Europe, Lille, 59777
03 28 362590
Hertz Car Hire
7.9
/10
Foarte bun
Hertz Car Hire
Închirieri lângă Lens Train Station
3 locații: arată adresele
Locații Hertz Car Hire lângă Lens Train Station
HERTZ Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Aeroport De Lille Lesquin, Lille, 59810
0825826026
HERTZ Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
Gare De Lille Flandres, 33 Rue de Tournai, Lille, 59000
+33 0825826026
HERTZ Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
1 Gare De Lille Europe, Lille Gare TGV, Lille, 59777
0825826026
Enterprise
7.9
/10
Foarte bun
Enterprise
Închirieri lângă Lens Train Station
2 locații: arată adresele
Locații Enterprise lângă Lens Train Station
ENTERPRISE Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
AEROPORT DE LILLE LESQUIN, LESQUIN, 59810, O
0320875803
ENTERPRISE Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
FACE AU CASINO BARRIERE, 30 PONT DE FLANDRES, LILLE, 59777, O
0320063949
Alamo
7.9
/10
Foarte bun
Alamo
Închirieri lângă Lens Train Station
2 locații: arată adresele
Locații Alamo lângă Lens Train Station
ALAMO Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
ENTERPRISE RENT A CAR, AEROPORT DE LILLE LESQUIN, LESQUIN, 59810, O
0320875803
ALAMO Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
238 PONT DE FLANDRES, FACE CASINO BARRIERE, LILLE, 59777, O
0320063949
AVIS Car Rental
7.8
/10
Foarte bun
AVIS Car Rental
Închirieri lângă Lens Train Station
9 locații: arată adresele
Locații AVIS Car Rental lângă Lens Train Station
AVIS Lens Train Station
Contacte:
Gare SNCF, Lens, 62300
(33) 3 21 67 24 24
AVIS Arras Train Station 15.94 km / 9.9 mi
Contacte:
Gare SNCF, Arras, 62000
(33) 3 21 51 69 03
AVIS Bethune Train Station 16.99 km / 10.56 mi
Contacte:
Gare SNCF, Bethune, 62400
(33) 3 21 68 36 11
AVIS Gara Douai 19.49 km / 12.11 mi
Contacte:
Gare Sncf, Douai, 595000
(33) 3 27 88 59 87
AVIS Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Aeroport De Lille Lesquin, Lille, 59810
(33) 8 20 61 16 97
AVIS Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
Gare SNCF Lille Europe, Lille, 59000
(33) 8 20 61 16 95
AVIS Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
Gare SNCF Lille Europe, Lille, 59000
(33) 8 20 61 16 95
AVIS Valenciennes 49.36 km / 30.67 mi
Contacte:
De Tassigny, Valenciennes, 59300
(33) 03 27 46 95 96
AVIS Valenciennes Train Station 49.37 km / 30.68 mi
Contacte:
15 Ave Mal Delattre De Tassign, Valenciennes, 59300
(33) 3 27 46 95 96
Europcar
7.7
/10
Foarte bun
Europcar
Închirieri lângă Lens Train Station
7 locații: arată adresele
Locații Europcar lângă Lens Train Station
EUROPCAR Arras Train Station 15.94 km / 9.9 mi
Contacte:
5 RUE DE DOUAI, ARRAS, 62000
33 0 321072954
EUROPCAR Bethune Train Station 16.99 km / 10.56 mi
Contacte:
226 AVENUE DE LENS, BETHUNE, 62400
33 0 321575953
EUROPCAR Gara Douai 19.49 km / 12.11 mi
Contacte:
515 AVENUE DU MARECHAL LECLERC, DOUAI, 59500
33 0 327800011
EUROPCAR Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
LILLE AIRPORT, LESQUIN, 59810
33 0 320904545
EUROPCAR Lille Flanders, Gara Tgv 28.82 km / 17.91 mi
Contacte:
ACCES AGENCE PAR QUAI 2 ZONE LOUEURS, LILLE, 59000
330320061004
EUROPCAR Lille Europe 29.3 km / 18.21 mi
Contacte:
BOULEVARD DE TURIN GARE LILLE EUROPE, LILLE, 59777
33 0 320060146
EUROPCAR Valenciennes 49.36 km / 30.67 mi
Contacte:
4 AVENUE FOCH, VALENCIENNES, 59300
33 0 327293131
Budget Car Rental
7.2
/10
Foarte bun
Budget Car Rental
Închirieri lângă Lens Train Station
1 locație: arată adresa
Locații Budget Car Rental lângă Lens Train Station
BUDGET Lille Aeroport (LIL) 25.38 km / 15.77 mi
Contacte:
Aeroport De Lille Lesquin, Lesquin, 59810
0 820 61 16 97

Alte căutări populare în Lens Train Station

De ce să închiriezi cu BOCUBO

  • Compară prețurile rapid și ușor
  • Cele mai bune prețuri
  • Fără taxe ascunse
  • Fără taxă de anulare
  • Serviciu clienți 24/7
  • Asigurare accesibilă
  • Asistență pentru defecțiuni
  • Oferte ieftine lângă dvs. în aplicație

Recenzii

10%
5%
15%

Economisește timp și bani!

Compară oferte de închiriat de la toți furnizorii în Lens Train Station Prețuri ieftine de închiriat de la AVIS