Kereta Sewa Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia

10
00
10
00
Kereta Sewa

Kereta Sewa Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia

Kereta sewa terbaik di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2), Bulgaria. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

Kereta sewa di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2), Bulgaria

Pembekal nilaian teratas dalam Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
EUROPCAR
EUROPCAR
8.5
/10
Cemerlang
7.9
/10
Nilai keseluruhan untuk wang
8.9
/10
Kebersihan
8.5
/10
Perkhidmatan di meja kaunter sewa
8.6
/10
Proses pengambilan kereta sewa
8.5
/10
Proses penghantaran kereta sewa
Berdasarkan pada 100+ ulasan pelanggan

Petua kereta sewa Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia

Biasanya, ia sangat mudah untuk mendapatkan kereta sewa dengan mematuhi perkara berikut:

  • Tentukan apa yang anda benar-benar perlukan.

    Europcar adalah syarikat kereta sewa dengan nilaian pelanggan tertinggi di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia dengan purata skor rating adalah 8.5/10, berdasarkan pada 100+ ulasan pelanggan. Kenderaan paling murah dari Europcar ialah Kia Picanto, kereta sewa kelas Mini untuk USD 13.25 sehari.

    Manakala untuk kumpulan kereta sewa paling popular di Bulgaria, adalah Ekonomi, kereta paling murah dari Europcar di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia ialah Kia Rio, diletakkan harga pada USD 14.07 sehari.

    Antara Ekonomi, model paling popular ialah Ford Fiesta. Harganya bermula dari USD 12.89 sehari dari TOP Rent A Car, dengan skor rating purata ialah 8.4/10, berdasarkan pada 500+ ulasan pelanggan.

    Kereta sewa termurah di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia adalah Toyota Aygo dari Yes Rent A Car. Harganya cuma USD 10.55 sehari. Yes Rent A Car dinilai oleh 50+ pelanggan dengan purata skor rating 6.2/10.

  • Pilih tarikh serta masa ambil dan kembali yang betul

    Jika anda mahu menjimatkan sedikit wang, pilih masa ambil dan kembali yang sama. Syarikat kereta sewa mengambil wang untuk sewaan sehari penuh, jadi jika anda mengambil kereta untuk 25 jam, anda akan membayar untuk 48 jam (2 hari penuh) sewaan, dan 74 jam akan dikenakan 96 jam (empat hari penuh) sewaan.

  • Apabila memilih kereta, anda patut menentukan berapa ramai penumpang yang akan bergerak dengan anda dan berapa banyak bagasi akan diletakkan dalam kereta. Ambil perhatian bahawa bilangan beg untuk kereta adalah tertakluk kepada syarat. Satu beg pakaian biasanya merujuk kepada beg tangan untuk bagasi tangan standard. Jika anda menyewa kereta untuk lebih daripada 5 penumpang, ia biasanya lebih murah dan lebih menyenangkan untuk menyewa dua kereta dari kelas kereta sewa standard, daripada satu kenderaan banyak tempat duduk.
  • Jika anda berjalan-jalan dengan kanak-kanak, jangan lupa menempah tempat duduk keselamatan kanak-kanak untuk anak anda. Walaupun sewaan tempat duduk kanak-kanak mungkin menelan belanja agak banyak , denda untuk tidak mempunyai satu mungkin menelan lebih belanja daripada kos sewaan tempat duduk kanak-kanak. Juga ingat yang tiket kapal terbang biasa, kebiasaannya membenarkan anda membawa tempat duduk kanak-kanak tanpa caj (hubungi syarikat penerbangan anda untuk maklumat lebih tepat). Sebagai tambahan, anda boleh membeli tempat duduk kanak-kanak anda sendiri di pasar raya berhampiran selepas ketibaan
  • Jika anda mahu menaiki feri atau merentasi sempadan negara dengan kereta sewa anda, baca Syarat-syarat Sewa beberapa vendor dengan teliti. Ia adalah tidak mustahil bahawa satu syarikat kereta sewa akan membenarkan merentas sempadan to negera yang diperlukan dan satu lagi syarikat membenarkan menaiki pengangkutan feri untuk kereta sewa anda. Sebagai tambahan, jika anda merancang untuk membeli tiket feri, beritahu syarikat kereta sewa tentangnya terlebih dahulu, kemudian mereka akan memberitahu anda nombor kereta yang akan anda sewa.
  • Sentiasa beri perhatian kepada Polisi Bahan Bakar. Tidak semestinya ambil minyak penuh dan kembalikan kosong adalah pilihan yang menguntungkan. Jangan tergesa-gesa membeli bahan api penuh tangki daripada penyedia kereta sewa di pulau kecil atau jika anda menyewa kereta untuk beberapa hari. Kemungkinan anda tidak akan menggunakan kesemua bahan api yang dibeli.
  • Pertimbangkan jenis ambilan berbeza. Jenis ambilan paling menyenangkan ialah Jumpa & Sapa. Dengan memilih kereta sewa dengan pilihan demikian, anda tidak perlu beratur atau pergi dengan beg pakaian anda ke bas ulang-alik untuk pergi ke lokasi kereta sewa anda. Malahan anda akan berjumpa berhampiran pintu keluar dari terminal anda dengan papan tanda tertulis nama anda atau nama syarikat kereta sewa dan kereta anda akan menanti di tempat letak kereta. Sebagai tambahan, kereta sewa dengan pilihan Jumpa & Sapa biasanya lebih murah daripada kereta sewa dari syarikat dengan kaunter sewaan di lapangan terbang, kerana mereka tidak memasukkan caj lapangan terbang ke dalam harga sewaan.
  • Jangan pernah abaikan caj Lebihan. Dalam kebanyakan kes, anda perlu meninggalkan deposit pada ketika sewaan (lihat Soalan lazim kami tentang Caj Lebihan dan Pengurangan Caj Lebihan), tetapi anda biasanya boleh menginsuranskan deposit ini atau membeli Pengurangan Caj Lebihan. Sentiasa ambil perhatian kepada jumlah deposit, ia adalah tidak mustahil jika harga sewaan rendah, tetapi caj Lebihan sangat tinggi ataupun sebaliknya. Anda patut selalu mempertimbangkan jumlah keseluruhan, dan tidak hanya harga kereta sewa.
  • Anda haruslah sentiasa menyatakan Negara Kediaman yang betul kerana ia memberi kesan kepada harga sewaan atau mungkin juga penolakan penyewaan kereta. Biasanya untuk pemandu dengan kewarganegaraan US, harga yang disenaraikan tidak termasuk CDW dan TP. Jika anda bukan dari USA dan membeli sewaan begitu, anda mungkin akan mengalami kejutan yang tidak menggembirakan dengan keperluan pengurus untuk membeli insurans kerana insurans kereta sewa adalah wajib.

Lokasi kereta sewa terbaik berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)

Lokasi kereta sewa di lapangan terbang berhampiran

Lokasi kereta sewa di bandar terdekat

  • Sofia 7.41 km / 4.6 batu
  • Pernik 32.68 km / 20.31 batu

Penyedia Kereta Sewa Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia

TOP Rent A Car
8.7
/10
Cemerlang
TOP Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa TOP Rent A Car berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
TOP Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport, 1 Hristofor Columb blvd., Sofia 1540 , Rental desks on Terminal 1 & Terminal 2 , Sofia
+359 887 205 813
TOP Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, 1 Hristofor Columb blvd., Sofia 1540 , Rental desks on Terminal 1 & Terminal 2 , Sofia
+359 887 205 813
TOP Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
140 "Mimi Balkanska" street, Sofia, 1000
+359 888 333 548
Europcar
8.5
/10
Cemerlang
Europcar
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Europcar berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
EUROPCAR Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT ARRIVAL HALL,1 HRISTOFOR KOLUMB BU, SOFIA, 1540
359 2 9459283
EUROPCAR Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT ARRIVAL HALL,1 HRISTOFOR KOLUMB BU, SOFIA, 1540
359 2 9459266
EUROPCAR Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
1 BULGARIA BLVD, SOFIA, 1421
359 2 9459283
City-Rent
8.4
/10
Cemerlang
City-Rent
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa City-Rent berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
CITY RENT Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport, Sofia
+359 889 21 80 80
CITY RENT Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, Sofia
+359 889 21 80 80
Enterprise
8.2
/10
Cemerlang
Enterprise
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Enterprise berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
ENTERPRISE Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT, TERMINAL 2 - ARRIVALS HALL, SOFIA, 1540
0035929373594
ENTERPRISE Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT, TERMINAL 2 - ARRIVALS HALL, SOFIA, 1540
0035929373594
ENTERPRISE Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
POP GRUYU 96, SOFIA, 1836
35929373594
Hertz Car Hire
7.9
/10
Sangat Baik
Hertz Car Hire
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz Car Hire berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
HERTZ Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport, Temrinal 2, Sofia
+3592 9459217 / 9459960
HERTZ Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, Temrinal 2, Sofia
+3592 9459217 / 9459960
HERTZ Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
53 Nikola Vaptsarov BLVD, Sofia
Budget Car Rental
7.9
/10
Sangat Baik
Budget Car Rental
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Budget Car Rental berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
BUDGET Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Terminal 2, SOFIA AIRPORT, Sofia, 1540
BUDGET Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Terminal 2, SOFIA AIRPORT, Sofia, 1540
Car-Rent
7.7
/10
Sangat Baik
Car-Rent
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Car-Rent berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
CAR RENT Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Meet and Greet Service, Sofia
+359 888 22 16 00
CAR RENT Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Meet and Greet Service, Sofia
+359 888 22 16 00
CAR RENT Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
Nedelcho Bonchev 10 str, Technotest complex, Sofia
+359 888 22 16 00
AutoJet
7.7
/10
Sangat Baik
AutoJet
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AutoJet berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
AUTOJET Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
SOFIA AIRPORT - TERMINAL 2- ARRIVALS HALL - RENTAL DESK, SOFIA , SOFIA
359,999,99,05,05
AUTOJET Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SOFIA AIRPORT - TERMINAL 1- ARRIVALS HALL - RENTAL DESK, SOFIA , SOFIA
359,999,99,05,05
InterRent
7.4
/10
Sangat Baik
InterRent
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa InterRent berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
INTERRENT Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT , 1, HRISTOFOR COLUMB BLVD. , SOFIA
00359 884 81 66 66
Thrifty Car Rental
7.3
/10
Sangat Baik
Thrifty Car Rental
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Thrifty Car Rental berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
THRIFTY Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Terminal 1 and Terminal 2, Sofia, 1540
+359 2 4740181
THRIFTY Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Terminal 1 and Terminal 2, Sofia, 1540
+359 2 4740181
SIXT Rent A Car
7.2
/10
Sangat Baik
SIXT Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa SIXT Rent A Car berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
SIXT Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
T2 - Sofia Airport, Sofia, 1000
+359-28169575
SIXT Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
T1 - Sofia Airport, Sofia, 1000
+359-29459276
SIXT Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
James Bourchier Boulevard 100, Sofia, 1407
+359-28169575
Firefly
7
/10
Baik
Firefly
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Firefly berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
FIREFLY Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Terminal 2, Sofia Airport, Bruksel, 1528
+35924740171
Addcar
6.6
/10
Baik
Addcar
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Addcar berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
ADDCAR Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia - Airport T2 Arrival Hall
00359 893 444 343
ADDCAR Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia - Airport T2 Arrival Hall
00359 893 444 343
International Supplier
6.5
/10
Baik
International Supplier
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa International Supplier berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
INTERNATIONAL Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
T2 - Sofia Airport, Sofia, 1000
+359-28169575
Yes Rent A Car
6.2
/10
Baik
Yes Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Yes Rent A Car berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
YES Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport , Sofia
+359 (0) 887 50 30 30
YES Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport , Sofia
+359 (0) 887 50 30 30
Mex
5.8
/10
Biasa
Mex
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Mex berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
MEX Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SOFIA INTERNATIONAL AIRPORT, NEDELCHO BONCHEV 18 STR, SOFIA, SOFIA, BG
00-359-88652-6666
Alamo
4.3
/10
Teruk
Alamo
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Alamo berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
ALAMO Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
SERVICED BY ENTERPRISE, TERMINAL 2 - ARRIVALS HALL, SOFIA, 1540
0035929373594
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AVIS Car Rental berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
AVIS Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Terminal 2, Sofia, 1000
(359) 70091150
AVIS Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
International Airport Terminal 1, Arrival Hall , Sofia , 1000
359 2 945 92 24
Veger Rent A Car
Veger Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Veger Rent A Car berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
VEGER Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport, 12 Prodan Tarakchiev str., Sofia
+359893302614, +359893302611
VEGER Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, 12 Prodan Tarakchiev str., Sofia
+359893302614, +359893302611
VEGER Sofia Downtown 7.67 km / 4.76 batu
Hubungi:
Bussines Park, Mladost 4 , Hotel Holiday Inn, Sofia
359893302614
Green-Motion
Green-Motion
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Green-Motion berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
GREEN MOTION Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2)
Hubungi:
Sofia Airport , Terminal 2, Sofia, Sofia, 1000
+359 876 717 717
GREEN MOTION Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, Sofia, 1000
+359 876 717 717
Low-Cost-Cars
Low-Cost-Cars
Kereta sewa berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Low-Cost-Cars berhampiran Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia
LOW COST CARS Sofia Lapangan Terbang (SOF) 0.66 km / 0.41 batu
Hubungi:
Sofia Airport, 1 Hristofor Columb blvd., Sofia 1540 , Rental desks on Terminal 1 & Terminal 2 , Sofia
+359 887 205 813

Mengapa sewa kereta denganBOCUBO

  • Perbandingan harga kereta sewa yang cepat dan mudah
  • Harga kereta sewa terbaik
  • Tiada caj tersembunyi dengan kad debit, kredit dan tunai
  • Pembatalan atau pindaan percuma
  • Perkhidmatan pelanggan 24/7 jam
  • Insurans kereta sewa penuh yang berpatutan
  • Bantuan kerosakan
  • Tawaran kereta sewa murah berhampiran saya dalam aplikasi

Ulasan

10%
5%
15%

Jimat masa, jimat wang!

Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Terminal 2 Lapangan Terbang Sofia (SO2) Dapatkan harga murah untuk kereta sewa EUROPCAR, TOP, CITY RENT, HERTZ & AUTOJET