Eksotik Kereta Sewa Pointe-à-Pitre

22
Mei
Sel
2024
10
0
29
Mei
Sel
2024
10
Eksotik Kereta Sewa Pointe-à-Pitre

Eksotik Kereta Sewa Pointe-à-Pitre

Kereta sewa terbaik di Pointe-à-Pitre, Guadeloupe. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

FLIZZR Pointe-à-PitreEUROPCAR Pointe-à-PitreSIXT Pointe-à-PitreAVIS Pointe-à-PitreJUMBO CAR Pointe-à-PitreTHRIFTY Pointe-à-PitreALAMO Pointe-à-PitreHERTZ Pointe-à-PitreGREEN MOTION Pointe-à-PitreBUDGET Pointe-à-PitreENTERPRISE Pointe-à-Pitre

Eksotik lokasi kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre

Eksotik sewa di lapangan terbang dan sekitar

Eksotik kereta sewa di pelabuhan

Eksotik sewa kereta di bandar berhampiran

Eksotik Lokasi kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre

Penyedia Kereta Sewa Pointe-à-Pitre

8.7

Cemerlang
Berdasarkan pada 25+ ulasan pelanggan

Nilai keseluruhan untuk wang

8.5

Kebersihan

8.8

Perkhidmatan di meja kaunter sewa

8.8

Proses pengambilan kereta sewa

8.2

Proses penghantaran kereta sewa

9.2
Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Liabiliti Pihak Ketiga Penafian Pencurian (TW) Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Pembatalan Percuma
Masa menunggu secara purata
dari USD 43/hari
Kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre
2 lokasi:tunjuk alamat
lokasi kereta sewa EUROPCAR berhampiran Pointe-à-Pitre
EUROPCAR Pointe A Pitre Lapangan Terbang2.55 km/1.58 batu
Alamat: AEROPORT POLE CARAIBES ZONE LOCATION DE VOITURE, POINTE A PITRE, 97139
Nombor Telefon: 590 590 931815
  • Isnin
    07:00-20:00
  • Selasa
    07:00-20:00
  • Rabu
    07:00-20:00
  • Khamis
    07:00-20:00
  • Jumaat
    07:00-20:00
  • Sabtu
    07:00-20:00
  • Ahad
    07:00-20:00
EUROPCAR Pointe A Pitre Port De Bergevin0.75 km/0.46 batu
Alamat: AEROPORT POLE CARAIBES ZONE LOCATION DE VOITURE, POINTE A PITRE, 97139
Nombor Telefon: 590 590 931815
Waktu operasi tidak tersedia

8.6

Cemerlang
Berdasarkan pada 100+ ulasan pelanggan

Nilai keseluruhan untuk wang

8.0

Kebersihan

9.2

Perkhidmatan di meja kaunter sewa

8.3

Proses pengambilan kereta sewa

8.5

Proses penghantaran kereta sewa

9.0
Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Liabiliti Pihak Ketiga Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Pembatalan Percuma
Masa menunggu secara purata
dari USD 43/hari
Kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre
2 lokasi:tunjuk alamat
lokasi kereta sewa SIXT berhampiran Pointe-à-Pitre
SIXT Pointe A Pitre Lapangan Terbang2.55 km/1.58 batu
Alamat: Morne Mamiel, Les Abymes, 97139
Nombor Telefon: +590-590919154
  • Isnin
    07:30-21:30
  • Selasa
    07:30-21:30
  • Rabu
    07:30-21:30
  • Khamis
    07:30-21:30
  • Jumaat
    07:30-21:30
  • Sabtu
    07:30-21:30
  • Ahad
    13:30-21:30
SIXT Pointe A Pitre Port De Bergevin0.75 km/0.46 batu
Alamat: 470 Rue Henri Becquerel, Baie-Mahault, 97122
Nombor Telefon: +590-590919154
  • Isnin
    07:15-18:00
  • Selasa
    07:15-18:00
  • Rabu
    07:15-18:00
  • Khamis
    07:15-18:00
  • Jumaat
    07:15-18:00
  • Sabtu
    08:00-12:00

8.9

Cemerlang
Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

Nilai keseluruhan untuk wang

8.4

Kebersihan

9.3

Perkhidmatan di meja kaunter sewa

9.1

Proses pengambilan kereta sewa

8.6

Proses penghantaran kereta sewa

9.2
Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
Jenis pengambilan: Pengambilan Di Lapangan Terbang
Polisi minyak: Penuh Seperti Asal
Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
Bantuan Kerosakan Yuran lapangan terbang Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Pembatalan Percuma
Masa menunggu secara purata
dari USD 38/hari
Kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre
2 lokasi:tunjuk alamat
lokasi kereta sewa FLIZZR berhampiran Pointe-à-Pitre
FLIZZR Pointe A Pitre Lapangan Terbang2.55 km/1.58 batu
Alamat: Morne Mamiel, Les Abymes, Les Abymes, 97139
Nombor Telefon: +590-590919154
  • Isnin
    07:30-21:30
  • Selasa
    07:30-21:30
  • Rabu
    07:30-21:30
  • Khamis
    07:30-21:30
  • Jumaat
    07:30-21:30
  • Sabtu
    07:30-21:30
  • Ahad
    13:30-21:30
FLIZZR Pointe A Pitre Port De Bergevin0.75 km/0.46 batu
Alamat: Morne Mamiel, Les Abymes, Les Abymes, 97139
Nombor Telefon: +590-590919154
Waktu operasi tidak tersedia
Kad diterima semasa pengambilan: Kad Kredit Sahaja
Jenis pengambilan: Tidak ditentukan
Polisi minyak: Bercas Penuh
Jarak Perbatuan:Jarak tempuh tanpa had
Tawaran Istimewa: Diskaun istimewa Pendaftaran awal boleh dilakukan
Pengecualian Kerosakan Perlanggaran Penafian Pencurian (TW) Liabiliti Pihak Ketiga Pembatalan Percuma
dari USD 62/hari
Kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre
2 lokasi:tunjuk alamat
lokasi kereta sewa GREEN MOTION berhampiran Pointe-à-Pitre
GREEN MOTION Pointe A Pitre Lapangan Terbang2.55 km/1.58 batu
Alamat: Pointe a Pitre Le Raizet Airport, Aiport Parking P2, Les Abymes, 97139
Nombor Telefon: 00590 690 640 320
  • Isnin
    08:00-11:5914:00-16:59
  • Selasa
    08:00-11:5914:00-16:59
  • Rabu
    08:00-11:5914:00-16:59
  • Khamis
    08:00-11:5914:00-16:59
  • Jumaat
    08:00-11:5914:00-16:59
  • Sabtu
    09:00-11:59
GREEN MOTION Pointe A Pitre Port De Bergevin0.75 km/0.46 batu
Alamat: Pointe a Pitre Le Raizet Airport, Aiport Parking P2, Les Abymes, 97139
Nombor Telefon: 00590 690 640 320
Waktu operasi tidak tersedia

Peta pejabat berhampiran Pointe-à-Pitre Eksotik sewaan

Kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre

Lokasi kereta sewa di lapangan terbang berhampiran

Lokasi kereta sewa di bandar terdekat

Kereta sewa di pelabuhan

Lokasi kereta sewa berhampiran Pointe-à-Pitre

Mengapa sewa kereta denganBOCUBO

10%
5%
15%
Jimat masa, jimat wang!
Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Pointe-à-Pitre Dapatkan harga murah untuk kereta sewa Eksotik