BUDGET Puntarenas

10
00
10
00
 Araç Kiralama

BUDGET Puntarenas

Puntarenas, Kosta Rika en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

BUDGET Puntarenas

BUDGET kiralama Puntarenas

PuntarenasBUDGET
BUDGET
BUDGET
7.5
/10
Çok İyi
6.6
/10
Paranın tam karşılığı
7.5
/10
Temizlik
7
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.9
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.4
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
25 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

BUDGET is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Puntarenas. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at BUDGET Puntarenas is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, BUDGET is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Puntarenas araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Budget Car Rental, 25+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.5/10 puanlamasıyla, Puntarenas en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Budget Car Rental en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük €5,03 'ya Kia Picanto.

  Kosta Rika en popüler kiralık araç grubu olan SUV için günlük €14,94 fiyatıyla Puntarenas Budget Car Rental en ucuz araç, Daihatsu Bego.

  Kia Picanto, Puntarenas Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €5,03'dır. Budget Car Rental, 25+ müşteri tarafından ortalama 7.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

If you’re looking for a representative office of BUDGET in Puntarenas, it may be a little bit confusing. There are many spots of BUDGET car rental Puntarenas, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest BUDGET car rental in Puntarenas in just 2 clicks.

Puntarenas BUDGET hakkında bilgi

Cars for rent at BUDGET Puntarenas

BUDGET Puntarenas offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose BUDGET car rental Puntarenas. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at BUDGET Puntarenas. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

BUDGET
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Budget Car Rental
Adres: 27 Route San Jose-Caldera, Jaco, 255-1007
Telefon: 506-2-436-2083
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.
Değerlendirme: 7.5/10, Şöyle ki Çok İyi

Another reason to choose BUDGET Puntarenas is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in BUDGET rental Puntarenas are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the BUDGET Puntarenas office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at BUDGET Puntarenas.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. BUDGET Puntarenas respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

Puntarenas yakınındaki BUDGET araç kiralama yerleri

How to choose a car for rent at BUDGET Puntarenas

Choosing a car at BUDGET in Puntarenas is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Puntarenas BUDGET offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that BUDGET car rental in Puntarenas offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. BUDGET rental in Puntarenas has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing BUDGET car rental in Puntarenas, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

BUDGET car rental Puntarenas with Bocubo aggregator

If you are looking for BUDGET car rental Puntarenas, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, BUDGET car rental Puntarenas has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Puntarenas. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at BUDGET Puntarenas with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at BUDGET Puntarenas?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest BUDGET office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from BUDGET and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Puntarenas yakınında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Puntarenas bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır BUDGET kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın