BUDGET Baie-Mahault

12
Eki
Per
2023
10
00
19
Eki
Per
2023
10
00
 Araç Kiralama

BUDGET Baie-Mahault

Baie-Mahault, Guadalup en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

BUDGET Baie-Mahault

BUDGET kiralama BUDGET Baie-Mahault

BUDGET içeren birçok ülke ve şehirde faaliyet gösteren tanınmış ve popüler bir şirkettir. BUDGET Baie-Mahault. Seyahat ederken araç kiralamayı düşündüyseniz, muhtemelen bu şirketi duymuşsunuzdur. Araba kiralama BUDGET BUDGET Baie-Mahault uygun fiyatlarla her türden araba kiralamak için harika bir fırsat. Artı, BUDGET mükemmel güvenilirliği ile dikkat çekiyor, yalnızca düzenli olarak teknik denetimden geçen modern arabaları var.

Baie-Mahault araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Baie-Mahault Budget Car Rental kiralık araçları, + müşteri tarafından 0/10 şeklinde puanlanmıştır. Baie-Mahault Budget Car Rental en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Ford Fiesta. Günlük fiyatı sadece $52,40.

  Guadalup çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Baie-Mahault Budget Car Rental en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Ford Fiesta tarafından günlük $52,40 olarak sunulmuştur.

  SIXT Rent A Car, 100+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.3/10 puanlamasıyla, Baie-Mahault en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. SIXT Rent A Car en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $11,92 'ya Ford Fiesta.

  Guadalup en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $11,92 fiyatıyla Baie-Mahault SIXT Rent A Car en ucuz araç, Ford Fiesta.

  Ford Fiesta, Baie-Mahault SIXT Rent A Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $11,92'dır. SIXT Rent A Car, 100+ müşteri tarafından ortalama 8.3/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Popüler araba grupları

Ucuz arabalar Baie-Mahault

Cheapest cars
Ford Fiesta Ekonomi
budget
Car rental Baie-Mahault Ford Fiesta
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$52,40 /day
Ford Focus Compact
budget
Car rental Baie-Mahault Ford Focus
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$63,79 /day

Compact car rental at Baie-Mahault

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Ford Focus Compact
budget
Car rental Baie-Mahault Ford Focus
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$63,79 /day

Economy car rental at Baie-Mahault

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Ford Fiesta Ekonomi
budget
Car rental Baie-Mahault Ford Fiesta
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$52,40 /day

Bir temsilcilik ofisi arıyorsanız BUDGET BUDGET Baie-Mahault, biraz kafa karıştırıcı olabilir. Birçok nokta var BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault, ve hepsi şehir merkezinde yer almıyor. Yanlış ofisi seçerseniz, gideceğiniz yere ulaşmak için tüm şehri dolaşmanız gerekecek. Bu durumda Bocubo yardımcı olacaktır. En yakınını bulabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault sadece 2 tıklamayla.

BUDGET Baie-Mahault BUDGET hakkında bilgi

Araba kiralama BUDGET BUDGET Baie-Mahault

BUDGET BUDGET Baie-Mahault geniş bir araba yelpazesi sunar. Birçok insanın tercih etmesinin birçok nedeninden biri budur. BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault. Şirketin araç filosunda çeşitli popüler markaların sedanları ve hatchback'leri, vagonları, cipleri, üstü açılır arabaları ve yönetici arabaları bulunur:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hhyundai vb.

Bunlar ve daha birçok araç kiralama BUDGET BUDGET Baie-Mahault. Hepsinin önemli bir hasarı yoktur ve sürekli bakımları yapılmaktadır.

BUDGET
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Budget Car Rental
Adres: Pole Caraibes Airport, Point A Pitre, 97116
Telefon: 05 90 83 69 00
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.

Seçmek için başka bir neden BUDGET BUDGET Baie-Mahault bu şirketin güvenilirliğidir. Uzun yıllardır çalışıyor ve son derece olumlu geri dönüşler aldı. Içindeki tüm süreçler BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault aerodinamiktir, bu nedenle zor durumlar yoktur. Araç kiralama anından anahtarların teslim alınmasına kadar tüm aşamalar basit ve anlaşılırdır. Seçilen araba her zaman sizi bekliyor olacak. BUDGET BUDGET Baie-Mahault ofis. Burada aracın henüz gelinen noktaya gelmemesi ya da size yanlış aracın teklif edilmesi gibi bir durumla kesinlikle karşılaşmazsınız. Her şey saat gibi çalışır BUDGET BUDGET Baie-Mahault.

Araçta ufak tefek çizikler varsa bunlar sözleşmeye işlenir. Bu nedenle, aracınızı iade ettiğinizde, hiçbir ilginiz olmayan çizikler için size fatura verilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. BUDGET BUDGET Baie-Mahault müşterilerine saygı duyar ve yolculuklarını olabildiğince rahat ve dinlendirici hale getirmeye çalışır.

BUDGET Baie-Mahault yakınındaki BUDGET araç kiralama yerleri

Nasıl seçilir araba kiralama BUDGET BUDGET Baie-Mahault

Araba kiralama seçimi BUDGET BUDGET Baie-Mahault çok kolay. Doğru seçimi yapmak için öncelikle neden araç kiralamanız gerektiğini anlayın. Örneğin, havalimanından şehir merkezine gitmek için ucuz ve konforlu bir seçenek arıyorsanız ya da az bagajla şehri gezmek için hatchback ya da sedan sizin için uygun olacaktır. Araba kiralama BUDGET Baie-Mahault BUDGET bu sınıftaki en ucuz seçenekleri sunar. Ayrıca, yakıttan çok tasarruf edersiniz.

Yolculuğunuz arazi sürüşü içeriyorsa, bir SUV iyi bir seçimdir. Bu not alınmalı BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault bu sınıftan birkaç araç sunar. Ekstrem maceralarla ilgileniyorsanız ve ormanlara, bozkırlara, çayırlara binmeyi düşünüyorsanız, bir arazi aracı harika bir seçenek olacaktır. BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault Uygun fiyatlarla kiralık birçok araba var. Yalnızca iyi bir arazi kabiliyetine değil, aynı zamanda büyük bir bagaja da ihtiyacınız varsa, bir vagon seçin.

Çok sayıda yolcu veya çok miktarda kargo ile seyahat etmek için VAN kiralayın. Seçme BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault, tüm ihtiyaçlarınıza uygun VAN kiralama imkanına sahipsiniz.

Havaalanı çevresi BUDGET kiralık araç

En yakın şehirlerdeki BUDGET kiralık araç

BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault ile Bocubo

Eğer arıyorsan BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahault, en ucuz ve en güvenilir seçeneği ve en yakın ofisi bulmanıza yardımcı olabiliriz. Hizmetimiz, kısa süreliğine en iyi kiralık aracı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Bocubo ile sadece birkaç tıklama ile araç kiralama yapabilirsiniz. Bocubo'ya teşekkürler, BUDGET araba kiralama BUDGET Baie-Mahaultdaha da hızlı ve daha kullanışlı hale geldi.

Bocubo'yu kullanmak için bulunduğunuz yeri ve kaç günlüğüne araç kiralamak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Ayrıca “Farklı bir yere dön” seçeneğini de seçebilirsiniz.

Birkaç saniye içinde tüm araba kiralama tekliflerini göreceksiniz BUDGET Baie-Mahault.Hizmetimiz size en yakın kiralama ofislerini ve farklı şirketlerin sunduğu en ucuz seçenekleri gösterecektir. Tüm koşulları ve fiyatları öğrenmek için farklı araç kiralama ofislerini ziyaret ederek ve yöneticilerle konuşarak zaman kaybetmenize gerek yok. Biz zaten sizin için her şeyi yaptık. araba kiralama BUDGET BUDGET Baie-Mahault Bocubo ile birkaç dakika içinde araç kiralamak için harika bir seçenek.

Araba kiralama Bocubo'yu neden kullanmalısınız?BUDGET BUDGET Baie-Mahault?

Bocubo, en güvenilir araç kiralama şirketlerinden en iyi teklifleri bir araya getiriyor. Toplayıcımızla size en yakın olanı hızlı bir şekilde bulacaksınız. BUDGET planlanmış bir günde teslim almak için ofis ve araç kiralama. Ayrıca teklifleri karşılaştırabilirsiniz BUDGET ve diğer şirketler en cazip koşulları ve en düşük fiyatları seçmek için.

Size en yakın ofisleri gösteriyoruz. Bu nedenle artık kiralık ofis aramak için şehrin her yerini gezmenize gerek yok. İstediğiniz noktayı ve aracı seçin, ayırtın ve ödeme yapın. Bundan sonra, gerekli tarihte kiralama şirketinin ofisine gelmeniz yeterlidir ve birkaç dakika içinde anahtarları alacaksınız. Kuyruk ve uzun form doldurma yok! Bocubo ile mükemmel aracınızı dakikalar içinde kiralayın!

BUDGET Baie-Mahault yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Limanda araç kiralama

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

BUDGET Baie-Mahault bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır BUDGET kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın