OPTIMORENT Macerata

10
00
10
00
 Araç Kiralama

OPTIMORENT Macerata

Macerata, İtalya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

OPTIMORENT Macerata

OPTIMORENT kiralama Macerata

MacerataOPTIMORENT
OPTIMORENT
OPTIMORENT
6.9
/10
İyi
7.7
/10
Paranın tam karşılığı
5.8
/10
Temizlik
7.5
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.3
/10
Kiralık araç alma işlemi
6.1
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
500 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

OPTIMORENT is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Macerata. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at OPTIMORENT Macerata is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, OPTIMORENT is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Macerata araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Macerata Optimorent kiralık araçları, 500+ müşteri tarafından 6.9/10 şeklinde puanlanmıştır. Macerata Optimorent en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Fiat Panda. Günlük fiyatı sadece $33,50.

  İtalya çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Macerata Optimorent en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Fiat Panda tarafından günlük $33,50 olarak sunulmuştur.

  Dollar, 500+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.8/10 puanlamasıyla, Macerata en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Dollar en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $31,50 'ya Fiat 500.

  İtalya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $33,60 fiyatıyla Macerata Dollar en ucuz araç, Lancia Ypsilon.

  Ekonomi arasında en popüler model, Volkswagen Polo'tür. Sicily-By-Car fiyatı günlük $21,11'dan başlamaktadır ve 10000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 7.7/10'dır.

  Smart Fortwo, Macerata Autovia en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $14,32'dır. Autovia, 100+ müşteri tarafından ortalama 8/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

If you’re looking for a representative office of OPTIMORENT in Macerata, it may be a little bit confusing. There are many spots of OPTIMORENT car rental Macerata, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest OPTIMORENT car rental in Macerata in just 2 clicks.

Macerata OPTIMORENT hakkında bilgi

Cars for rent at OPTIMORENT Macerata

OPTIMORENT Macerata offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose OPTIMORENT car rental Macerata. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at OPTIMORENT Macerata. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

OPTIMORENT
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Optimorent
Adres: AEROPORTO R. SANZIO, Piazzale Sordoni, Falconara Marittima
Telefon: 0039 071 9188038
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.
Değerlendirme: 6.9/10, Şöyle ki İyi

Another reason to choose OPTIMORENT Macerata is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in OPTIMORENT rental Macerata are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the OPTIMORENT Macerata office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at OPTIMORENT Macerata.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. OPTIMORENT Macerata respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

Macerata yakınındaki OPTIMORENT araç kiralama yerleri

How to choose a car for rent at OPTIMORENT Macerata

Choosing a car at OPTIMORENT in Macerata is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Macerata OPTIMORENT offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that OPTIMORENT car rental in Macerata offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. OPTIMORENT rental in Macerata has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing OPTIMORENT car rental in Macerata, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

Havaalanı çevresi OPTIMORENT kiralık araç

En yakın şehirlerdeki OPTIMORENT kiralık araç

OPTIMORENT car rental Macerata with Bocubo aggregator

If you are looking for OPTIMORENT car rental Macerata, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, OPTIMORENT car rental Macerata has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Macerata. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at OPTIMORENT Macerata with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at OPTIMORENT Macerata?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest OPTIMORENT office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from OPTIMORENT and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Macerata yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Macerata bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır OPTIMORENT kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın