Araç Kiralama Kumamoto Havaalani

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Kumamoto Havaalani

Kumamoto Havaalani (KMJ), Japonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Kumamoto Havaalani (KMJ), Japonya araç kiralama

Kumamoto Havaalani en yüksek puanlı tedarikçi
NISSAN
NISSAN
8
/10
Çok İyi
7.9
/10
Paranın tam karşılığı
8.4
/10
Temizlik
7.8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.5
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.6
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
250 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Kumamoto Havaalani araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Nissan Rent A Car, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8/10 puanlamasıyla, Kumamoto Havaalani en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Nissan Rent A Car en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük €39,31 'ya Nissan Dayz.

  Kumamoto Havaalani en popüler kiralık araç sınıfı olan Kompakt, Nissan Rent A Car Nissan Cube için €52,03'dan başlayan fiyatlarla

  Japonya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €44,01 fiyatıyla Kumamoto Havaalani Nissan Rent A Car en ucuz araç, Nissan March.

  Nissan Dayz, Kumamoto Havaalani Nissan Rent A Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €39,31'dır. Nissan Rent A Car, 250+ müşteri tarafından ortalama 8/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Kumamoto Havaalani (KMJ) yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Kumamoto Havaalani Kiralık Araç Tedarikçileri

Nissan Rent A Car
8
/10
Çok İyi
Nissan Rent A Car
Kumamoto Havaalani yakınında araç kiralama
Kumamoto Havaalani yanındaki Nissan Rent A Car araç kiralama yerleri
NISSAN Kumamoto Havaalani (KMJ)
İletişim Bilgileri:
901-25 Mukaitakayu, Sugido, Mashikimachi, Kamimashiki-gun , Kumamoto, 874-0922
0081-(0)96-287-1355
NISSAN Kumamoto Ekimae 16.36 km / 10.17 mil
İletişim Bilgileri:
1F Kumamoto Shintoshin Plaza, , 1-14-1 Kasuga, Nishi-ku, Kumamoto-shi,, Kumamoto, 860-0047
0081-(0)96-356-4123
Times
7.8
/10
Çok İyi
Times
Kumamoto Havaalani yakınında araç kiralama
Kumamoto Havaalani yanındaki Times araç kiralama yerleri
TIMES Kumamoto Havaalani (KMJ)
İletişim Bilgileri:
901-25, Takayu, Mashiki-machi Sugido, , Kamimashiki-gun
0081 96-340-2111
TIMES Nishikigaoka 10.69 km / 6.64 mil
İletişim Bilgileri:
19-19, Nishikigaoka, Higashi-ku , Kumamoto-shi
0081 96-368-1212
TIMES Omuta Station 44.29 km / 27.52 mil
İletişim Bilgileri:
1-1-7, Ariake-cho, , Omuta-shi
0081 944-43-4300
Europcar
7
/10
İyi
Europcar
Kumamoto Havaalani yakınında araç kiralama
Kumamoto Havaalani yanındaki Europcar araç kiralama yerleri
EUROPCAR Kumamoto Havaalani (KMJ)
İletişim Bilgileri:
GO TO TIMES CAR RENTAL COUNTER 901-25 SUGIDOTAKAYU MASHIKI-MACHI, 901-25 SUGIDOTAKAYU MASHIKI-MACHI, KAMIMASHIKI-GUN, 861-2205
81 96 3402111
Budget Car Rental
6.1
/10
İyi
Budget Car Rental
Kumamoto Havaalani yakınında araç kiralama
Kumamoto Havaalani yanındaki Budget Car Rental araç kiralama yerleri
BUDGET Kumamoto Havaalani (KMJ)
İletişim Bilgileri:
1364-1, Totsugi, Kikuyomachi, Kikuchi-gun, Kumamoto , Kumamoto, Japan
+81-96-340-2910
BUDGET Kumamoto Ekimae 16.36 km / 10.17 mil
İletişim Bilgileri:
3-13-6, Kasuga, Nishi-ku, Kumamoto City, Kumamoto , Kumamoto
+81-96-312-0543

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Kumamoto Havaalani (KMJ) bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır NISSAN, TIMES, EUROPCAR & BUDGET kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın