Araç Kiralama Nikko

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Nikko

Nikko, Japonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Nikko, Japonya araç kiralama

Nikko en yüksek puanlı tedarikçi
NISSAN
NISSAN
7.9
/10
Çok İyi
7.7
/10
Paranın tam karşılığı
8.5
/10
Temizlik
7.8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.5
/10
Kiralık araç alma işlemi
7.9
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
100 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Nikko araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Nissan Rent A Car, 100+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.9/10 puanlamasıyla, Nikko en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Nissan Rent A Car en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük €43,83 'ya Nissan Dayz.

  Japonya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €51,91 fiyatıyla Nikko Nissan Rent A Car en ucuz araç, Nissan March.

  Nissan Dayz, Nikko Nissan Rent A Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €43,83'dır. Nissan Rent A Car, 100+ müşteri tarafından ortalama 7.9/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Nikko yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Nikko Kiralık Araç Tedarikçileri

Nissan Rent A Car
7.9
/10
Çok İyi
Nissan Rent A Car
Nikko yakınında araç kiralama
Nikko yanındaki Nissan Rent A Car araç kiralama yerleri
NISSAN Nikko
İletişim Bilgileri:
1-7 Matsubara-cho, Nikko, Tochigi , 321-1406
0081-(0)288-50-1523
NISSAN Utsunomiya Station West Exit 32.23 km / 20.03 mil
İletişim Bilgileri:
2-1-22 Imaizumi, Utsunomiya-shi , Tochigi, 321-0966
0081-(0)28-625-3272
NISSAN Nasushiobara Ekimae 41.22 km / 25.62 mil
İletişim Bilgileri:
1-1-5 Oharamanishi, Nasushiobara-shi , Tochigi, 329-3153
0081-(0)287-67-1523
Times
7.8
/10
Çok İyi
Times
Nikko yakınında araç kiralama
Nikko yanındaki Times araç kiralama yerleri
TIMES Utsunomiya Station West Exit 32.23 km / 20.03 mil
İletişim Bilgileri:
4-16-25, Imaizumi, Utsunomiya-shi , Utsunomiya
0081 286251555
TIMES Ashikagashi Railway Station 48.81 km / 30.33 mil
İletişim Bilgileri:
954-8, Tanakacho, Ashikaga-shi , Ashikaga
+81 284-70-5959

Nikko diğer popüler aramalar

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Nikko bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır NISSAN kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın