Araç Kiralama Obihiro Rail Station

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Obihiro Rail Station

Obihiro Rail Station, Japonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Obihiro Rail Station, Japonya araç kiralama

Obihiro Rail Station araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Japonya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $45,80 fiyatıyla Obihiro Rail Station Jr-Hokkaido en ucuz araç, Nissan Micra.

  Nissan Dayz, Obihiro Rail Station Jr-Hokkaido en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $37,92'dır. Jr-Hokkaido, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Obihiro Rail Station yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

Obihiro Rail Station Kiralık Araç Tedarikçileri

Europcar
7.8
/10
Çok İyi
Europcar
Obihiro Rail Station yakınında araç kiralama
Obihiro Rail Station yanındaki Europcar araç kiralama yerleri
EUROPCAR Obihiro Havaalani (OBO) 21.49 km / 13.35 mil
İletişim Bilgileri:
GO TO TIMES CAR RENTAL COUNTER 8-27 NISHI 10 SENNAKA IZUMI-CHO, 8-27, Izumi-cho Nishi 10 Sen Naka, Obihiro-shi, OBIHIRO, 089-1245
81 155 645600
Times
7.8
/10
Çok İyi
Times
Obihiro Rail Station yakınında araç kiralama
Obihiro Rail Station yanındaki Times araç kiralama yerleri
TIMES Hokkaido Obihiro Railway Station 0.8 km / 0.49 mil
İletişim Bilgileri:
11-19, Nishi 1Jou Minami, Obihiro-shi , Obihiro-shi , 080-0011, Hokkaido
0081 155236767
Jr-Hokkaido
Jr-Hokkaido
Obihiro Rail Station yakınında araç kiralama
Obihiro Rail Station yanındaki Jr-Hokkaido araç kiralama yerleri
JR HOKKAIDO Obihiro Rail Station
İletişim Bilgileri:
JR Obihiro Station, 12-1-4 Nishisanjo-minami, , Obihiro-shi, Hokkaido, 080-0013
JR HOKKAIDO Obihiro Airport (OBO) 21.49 km / 13.35 mil
İletişim Bilgileri:
Nissan Rentacar, Nishi-9sen, , Naka8-41 Izumi-Cho, Obihiro-shi,, Hokkaido, 089-1245

Obihiro Rail Station diğer popüler aramalar

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Obihiro Rail Station bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır JR HOKKAIDO kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın