Araç Kiralama Sendai Havaalani

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Sendai Havaalani

Sendai Havaalani (SDJ), Japonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Sendai Havaalani (SDJ), Japonya araç kiralama

Sendai Havaalani en yüksek puanlı tedarikçi
NISSAN
NISSAN
8.5
/10
Mükemmel
7.6
/10
Paranın tam karşılığı
9
/10
Temizlik
8.4
/10
Şubede araç kiralama servisi
8.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
9
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
250 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Sendai Havaalani araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Nissan Rent A Car, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.5/10 puanlamasıyla, Sendai Havaalani en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Nissan Rent A Car en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük €54,52 'ya Nissan Dayz.

  Sendai Havaalani en popüler kiralık araç sınıfı olan Kompakt, Nissan Rent A Car Nissan Note için €64,42'dan başlayan fiyatlarla

  Japonya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €59,18 fiyatıyla Sendai Havaalani Nissan Rent A Car en ucuz araç, Nissan March.

  Sendai Havaalani en ucuz Kompakt Budget Car Rental tarafından sağlanmaktadır (10+ müşteri tarafından değerlendirmesi 5.7/10.) ve satıcıdaki grupta görülen en hesaplı araç günlük €60,58 fiyatıyla Subaru Impreza.

  En ucuz Ekonomi aracı, Budget Car Rental tarafından sunulmuştur (10+ müşteri tarafından 5.7/10 olarak değerlendirilmiştir.). Araç, günlük €55,92 fiyatıyla Honda Fit.

  Suzuki Wagon R, Sendai Havaalani Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €41,95'dır. Budget Car Rental, 10+ müşteri tarafından ortalama 5.7/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Sendai Havaalani (SDJ) yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Sendai Havaalani Kiralık Araç Tedarikçileri

Times
8.7
/10
Mükemmel
Times
Sendai Havaalani yakınında araç kiralama
Sendai Havaalani yanındaki Times araç kiralama yerleri
TIMES Sendai Havaalani (SDJ)
İletişim Bilgileri:
340-1, Shimonogo Shintaku , Iwanuma-shi
+81 22-238-0488
TIMES Sendai Minami 6.43 km / 3.99 mil
İletişim Bilgileri:
6-2-2, Higashinakada, Taihaku-ku , Sendai-shi
+81 22-306-2662
TIMES Sendai Kakyoin 13.8 km / 8.58 mil
İletişim Bilgileri:
1st Floor at Futsuka-machi Otomo Building, 7-14 Futsukamachi, Aoba-ku, Sendai-shi
+81 22-713-8411
Nissan Rent A Car
8.5
/10
Mükemmel
Nissan Rent A Car
Sendai Havaalani yakınında araç kiralama
Sendai Havaalani yanındaki Nissan Rent A Car araç kiralama yerleri
NISSAN Sendai Havaalani (SDJ)
İletişim Bilgileri:
28-1 Konuma, Shimomasuda, Natori-shi, Miyagi, 981-1201
0081-(0)22-383-2823
NISSAN Sendai Kakyoin 13.8 km / 8.58 mil
İletişim Bilgileri:
2-5 Futsuka-machi, Aoba-ku, Sendai, Miyagi , 980-0802
0081-(0)22-212-5123
NISSAN Furukawa Ekimae 47.83 km / 29.72 mil
İletişim Bilgileri:
2-1-7 Furukawaeki-Higashi, Osaki-shi, Miyagi, 989-6115
0081-(0)229-24-4423
Europcar
8.1
/10
Mükemmel
Europcar
Sendai Havaalani yakınında araç kiralama
Sendai Havaalani yanındaki Europcar araç kiralama yerleri
EUROPCAR Sendai Havaalani (SDJ)
İletişim Bilgileri:
Go to Times Car Rental Counter , 340-1, Shimonogo Shintaku, Iwanuma-shi , 989-2421
81 22 3246933
Budget Car Rental
5.7
/10
Ortalama
Budget Car Rental
Sendai Havaalani yakınında araç kiralama
Sendai Havaalani yanındaki Budget Car Rental araç kiralama yerleri
BUDGET Sendai Havaalani (SDJ)
İletişim Bilgileri:
29-3, Shiritamura, Sugigafukuro, Natori City, Miyagi
+81-22-383-7151

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Sendai Havaalani (SDJ) bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır NISSAN, TIMES, EUROPCAR & BUDGET kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın