Araç Kiralama Shin Yokohama Railway Station

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Shin Yokohama Railway Station

Shin Yokohama Railway Station, Japonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Shin Yokohama Railway Station, Japonya araç kiralama

Shin Yokohama Railway Station en yüksek puanlı tedarikçi
TIMES
TIMES
7.8
/10
Çok İyi
7.5
/10
Paranın tam karşılığı
8.1
/10
Temizlik
7.8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.2
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.4
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
50 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Shin Yokohama Railway Station araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

  • Tam olarak ne istediğine karar ver.

    Times, 50+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.8/10 puanlamasıyla, Shin Yokohama Railway Station en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Times en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük €47,29 'ya Mazda Demio.

    Japonya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €47,29 fiyatıyla Shin Yokohama Railway Station Times en ucuz araç, Mazda Demio.

    Mazda Demio, Shin Yokohama Railway Station Niconico en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €45,26'dır. Niconico, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

  • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

    Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

  • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
  • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
  • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
  • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
  • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
  • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
  • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Shin Yokohama Railway Station yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Shin Yokohama Railway Station Kiralık Araç Tedarikçileri

Times
8.3
/10
Mükemmel
Times
Shin Yokohama Railway Station yakınında araç kiralama
Shin Yokohama Railway Station yanındaki Times araç kiralama yerleri
TIMES Shin Yokohama Railway Station
İletişim Bilgileri:
3-4, Shin Yokohama, Kohoku-ku, Yokohama-shi
0081 45-470-0707
TIMES Shin Koyasu 7.24 km / 4.5 mil
İletişim Bilgileri:
2-279-2, Koyasu Dori, Kanagawa-ku, Yokohama-shi
0081 45-461-5566
TIMES Yokohama Kannai 7.26 km / 4.51 mil
İletişim Bilgileri:
2-5-1, Horai-cho, Naka-ku, Times Station Yokohama Kannai, Yokohama-shi
0081 45-262-8966
TIMES Kawasaki Station East Exit 7.34 km / 4.56 mil
İletişim Bilgileri:
14-2 Ekimae-honcho, Kawasaki-ku, Kawasaki-shi
0081 44-223-3130
TIMES Tokyo Haneda Havaalani (HND) 14.22 km / 8.84 mil
İletişim Bilgileri:
3-3-3, Haginaka, Ota-ku, Tokyo
0081 3-3745-2822
TIMES Toyoko Aoyama 15.79 km / 9.81 mil
İletişim Bilgileri:
2-1-1, Funabashi, Setagaya-ku, Tokyo
0081 3-5490-1177
TIMES Haneda Havaalanı Terminal 1 (HND) 15.82 km / 9.83 mil
İletişim Bilgileri:
3-3-3, Haginaka, Ota-ku, Tokyo
0081 3-3745-2822
TIMES Haneda Havaalanı Terminal 2 (HND) 16.15 km / 10.03 mil
İletişim Bilgileri:
3-3-3, Haginaka, Ota-ku, Tokyo
0081 3-3745-2822
Nissan Rent A Car
7.9
/10
Çok İyi
Nissan Rent A Car
Shin Yokohama Railway Station yakınında araç kiralama
Shin Yokohama Railway Station yanındaki Nissan Rent A Car araç kiralama yerleri
NISSAN Tsunashima Ekimae 3.85 km / 2.39 mil
İletişim Bilgileri:
2-11-15 Tsunashima Higashi, Kohoku-ku, Yokohama-shi , Kanagawa, 223-0052
0081-(0)45-547-1223
NISSAN Kawasaki Station East Exit 7.34 km / 4.56 mil
İletişim Bilgileri:
17-4 Nisshin-cho, Kawasaki-ku, Kawasaki-shi , Kanagawa, 210-0024
0081-(0)44-211-4123
NISSAN Kannai Ekimae 7.45 km / 4.63 mil
İletişim Bilgileri:
1-1-13 Furo-cho, Naka-ku, Yokohama-shi , Kanagawa, 231-0032
0081-(0)45-664-4123
NISSAN Tokyo Kamata 11.07 km / 6.88 mil
İletişim Bilgileri:
ANT Building 1F, 2-4-19 Minami-kamata, Ota-ku, Tokyo
0081-(0)3-3732-4565
NISSAN Haneda Otorii Ekimae (HND) 12.04 km / 7.48 mil
İletişim Bilgileri:
3-6-2 Haginaka, Ota-ku, , Tokyo , 144-0047
03-5705-3823
NISSAN Shin-sugita Ekimae 13.46 km / 8.36 mil
İletişim Bilgileri:
6 Shinsugita-cho, Isogo-ku, Yokohama, Kanagawa , 235-0032
045-773-1123
NISSAN Toritsu Daigaku Ekimae 13.55 km / 8.42 mil
İletişim Bilgileri:
1-16-13 Kakinokizaka, Meguro-ku, , Tokyo, 152-0022
03-3724-8591
NISSAN Totsuka Station East Exit 14.12 km / 8.78 mil
İletişim Bilgileri:
480 Kamikurata-cho, Totsuka-ku, Yokohama, Kanagawa , 244-0816
045-864-7023
NISSAN Tokyo Haneda Havaalani (HND) 14.22 km / 8.84 mil
İletişim Bilgileri:
Haneda Airport, 3-4-2 Haneda, Ota-ku, Haneda-kuko, Tokyo, 144-0043
03-5705-3823
NISSAN Oimachi Station 15.21 km / 9.45 mil
İletişim Bilgileri:
1-50-5 Oi, Shinagawa-ku, , Tokyo, 140-0014
03-6429-2356
NISSAN Haneda Havaalanı Terminal 1 (HND) 15.82 km / 9.83 mil
İletişim Bilgileri:
3-3-2 Haneda Airport, Ota-ku , Tokyo, 144-0041, Japan
03-5705-3823
NISSAN Haneda Havaalanı Terminal 2 (HND) 16.15 km / 10.03 mil
İletişim Bilgileri:
Haneda Airport, 3-4-2 Haneda, Ota-ku, Haneda-kuko, Tokyo, 144-0043
03-5705-3823
Europcar
7.3
/10
Çok İyi
Europcar
Shin Yokohama Railway Station yakınında araç kiralama
Shin Yokohama Railway Station yanındaki Europcar araç kiralama yerleri
EUROPCAR Tokyo Haneda Havaalani (HND) 14.22 km / 8.84 mil
İletişim Bilgileri:
PLEASE GO TO THE RECEPTION DESK IN THE ARRIVAL FLOOR OF APT 1 OR 2, 3-3-3, Haginaka, Ota-ku, Tokyo, TOKYO HANEDA, 144-0047
81 3 37452822
EUROPCAR Haneda Havaalanı Terminal 1 (HND) 15.82 km / 9.83 mil
İletişim Bilgileri:
PLEASE GO TO THE RECEPTION DESK IN THE ARRIVAL FLOOR OF APT 1 OR 2, 3-3-3, Haginaka, Ota-ku, Tokyo, TOKYO HANEDA, 144-0047
81 3 37452822
Niconico
Niconico
Shin Yokohama Railway Station yakınında araç kiralama
Shin Yokohama Railway Station yanındaki Niconico araç kiralama yerleri
NICONICO Shin Yokohama Railway Station
İletişim Bilgileri:
Kanagawa Prefecture, , Yokohama, Kohoku-ku, Shinoharacho, 3129, Japan
81-45-633-8035
NICONICO Tokyo Haneda Havaalani (HND) 14.22 km / 8.84 mil
İletişim Bilgileri:
11-4 Ukishima-cho Kawasaki-ku, , Kawasaki-shi, , Kanagawa, , 210-0862, , Japan
81-44-589-8873
NICONICO Haneda Havaalanı Terminal 1 (HND) 15.82 km / 9.83 mil
İletişim Bilgileri:
11-4 Ukishima-cho Kawasaki-ku, , Kawasaki-shi, , Kanagawa, , 210-0862, , Japan

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

  • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
  • En iyi kiralık araç fiyatları
  • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
  • Ücretsiz iptal ya da değişim
  • 7/24 müşteri hizmeti
  • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
  • Arıza yardımı
  • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Shin Yokohama Railway Station bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır TIMES & NICONICO kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın