SIXT Beirut

10
00
10
00
 Araç Kiralama

SIXT Beirut

Beirut, Lübnan en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

SIXT Beirut

SIXT kiralama Beirut

SIXT is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Beirut. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at SIXT Beirut is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, SIXT is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Beirut araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Beirut SIXT Rent A Car kiralık araçları, + müşteri tarafından 0/10 şeklinde puanlanmıştır. Beirut SIXT Rent A Car en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Ford Fiesta. Günlük fiyatı sadece $37,02.

  Lübnan çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Beirut SIXT Rent A Car en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Ford Fiesta tarafından günlük $37,02 olarak sunulmuştur.

  AVIS Car Rental, 50+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.5/10 puanlamasıyla, Beirut en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. AVIS Car Rental en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $23,47 'ya Renault Sandero.

  Lübnan en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $23,47 fiyatıyla Beirut AVIS Car Rental en ucuz araç, Renault Sandero.

  Ekonomi arasında en popüler model, Hyundai i10'tür. Budget Car Rental fiyatı günlük $22,16'dan başlamaktadır ve 100+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.5/10'dır.

  Hyundai i10, Beirut Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $22,16'dır. Budget Car Rental, 100+ müşteri tarafından ortalama 8.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

If you’re looking for a representative office of SIXT in Beirut, it may be a little bit confusing. There are many spots of SIXT car rental Beirut, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest SIXT car rental in Beirut in just 2 clicks.

Beirut SIXT hakkında bilgi

Cars for rent at SIXT Beirut

SIXT Beirut offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose SIXT car rental Beirut. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at SIXT Beirut. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

SIXT
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: SIXT Rent A Car
Adres: Rouche Australia street, Beirut, 1111
Telefon: +961-3-266 882
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.

Another reason to choose SIXT Beirut is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in SIXT rental Beirut are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the SIXT Beirut office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at SIXT Beirut.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. SIXT Beirut respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

Beirut yakınındaki SIXT araç kiralama yerleri

How to choose a car for rent at SIXT Beirut

Choosing a car at SIXT in Beirut is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Beirut SIXT offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that SIXT car rental in Beirut offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. SIXT rental in Beirut has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing SIXT car rental in Beirut, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

Havaalanı çevresi SIXT kiralık araç

En yakın şehirlerdeki SIXT kiralık araç

SIXT car rental Beirut with Bocubo aggregator

If you are looking for SIXT car rental Beirut, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, SIXT car rental Beirut has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Beirut. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at SIXT Beirut with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at SIXT Beirut?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest SIXT office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from SIXT and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Beirut yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

 • Sidon 38.06 km / 23.65 mil
 • Zahle 38.09 km / 23.67 mil

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Beirut bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır SIXT kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın