HERTZ Oujda
10
00
10
00
 Araç Kiralama

HERTZ Oujda

Oujda, Fas en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

HERTZ Oujda

Oujda HERTZ araç kiralama

OujdaHERTZ
HERTZ
HERTZ
6.6
/10
İyi
6.5
/10
Paranın tam karşılığı
7.1
/10
Temizlik
6.5
/10
Şubede araç kiralama servisi
6.2
/10
Kiralık araç alma işlemi
6.7
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
1000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Oujda araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Oujda Hertz Car Hire kiralık araçları, 1000+ müşteri tarafından 6.6/10 şeklinde puanlanmıştır. Oujda Hertz Car Hire en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Toyota Yaris Hybride. Günlük fiyatı sadece €25,69.

  Fas çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Oujda Hertz Car Hire en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Toyota Yaris Hybride tarafından günlük €25,69 olarak sunulmuştur.

  Thrifty Car Rental, 1000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.8/10 puanlamasıyla, Oujda en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Thrifty Car Rental en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük €17,33 'ya Renault Clio.

  Fas en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük €17,33 fiyatıyla Oujda Thrifty Car Rental en ucuz araç, Renault Clio.

  Ekonomi arasında en popüler model, Suzuki Swift'tür. Dollar Car Rental fiyatı günlük €17,71'dan başlamaktadır ve 1000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 7.5/10'dır.

  Renault Clio, Oujda Thrifty Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece €17,33'dır. Thrifty Car Rental, 1000+ müşteri tarafından ortalama 7.8/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Oujda HERTZ hakkında bilgi

HERTZ
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Hertz Car Hire
Adres: AEROPORT OUJDA , LES ANGADES, OUJDA, 60000
Telefon: +212 8 02 00 77 78
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Karşılama Servisi — Araç kiralama şirketinden bir temsilci sizi havaalanında karşılayacak ve aracın alınacağı lokasyona götürecektir.
Değerlendirme: 6.6/10, Şöyle ki İyi

Oujda HERTZ araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
€46+ €53+
Europcar
Europcar
€177+ €228+ €236+

Oujda yakınındaki HERTZ araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi HERTZ kiralık araç

Oujda yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Oujda bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır HERTZ kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın