Minibüs kiralama Ostrów Wielkopolski

10
00
10
00
Minibüs kiralama Ostrów Wielkopolski

Minibüs kiralama Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski, Polonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Minibüs kiralama Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Minibüs araçları, büyük ölçüde Ostrów Wielkopolski müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Minibüs aracı, Ostrów Wielkopolski Express Rent A Car tarafından Opel Combo olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $35,46'dan başlamaktadır.

  Ostrów Wielkopolski en yüksek puanlı satıcıdan Minibüs aracı kiralamak istersen Panek-Sa'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 250+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 8.4/10 puan almıştır. Ostrów Wielkopolski Panek-Sa mümkün olan en düşük fiyatlı Minibüs aracı, Mercedes Vito Traveliner. Size günlük $83,08'a mal olacaktır.

  Panek-Sa, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.4/10 puanlamasıyla, Ostrów Wielkopolski en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Panek-Sa en ucuz aracı, Standart sınıf kiralık araç için günlük $25,95 'ya Renault Clio Estate.

  Polonya en popüler kiralık araç grubu olan Kompakt için günlük $32,50 fiyatıyla Ostrów Wielkopolski Panek-Sa en ucuz araç, Opel Astra.

  Renault Clio Estate, Ostrów Wielkopolski Panek-Sa en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $25,95'dır. Panek-Sa, 250+ müşteri tarafından ortalama 8.4/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Ostrów Wielkopolski yakınındaki Minibüs araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında Minibüs araç kiralama

En yakın şehirlerdeki Minibüs kiralık araç

Ostrów Wielkopolski yakınında araç kiralama

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Most Popular car groups near Ostrów Wielkopolski

5 seat people carrier car rental at Ostrów Wielkopolski

van picture
5 seat people carrier
 • Opel Combo 5 Places | 3 Bags

7 seater car rental at Ostrów Wielkopolski

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Opel Zafira 7 Places | 1 Bags

9 seater car rental at Ostrów Wielkopolski

van picture
9 seat people carrier
 • Mercedes Vito 9 Places | 4 Bags

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Ostrów Wielkopolski bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Minibüs kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın