MEGADRIVE Kosice

10
00
10
00
 Araç Kiralama

MEGADRIVE Kosice

Kosice, Slovakya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

MEGADRIVE Kosice

MEGADRIVE kiralama Kosice

KosiceMEGADRIVE
MEGADRIVE
MEGADRIVE
8.5
/10
Mükemmel
8.6
/10
Paranın tam karşılığı
8.9
/10
Temizlik
8.3
/10
Şubede araç kiralama servisi
8.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.3
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
250 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

MEGADRIVE is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Kosice. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at MEGADRIVE Kosice is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, MEGADRIVE is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Kosice araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Kosice MegaDrive kiralık araçları, 250+ müşteri tarafından 8.5/10 şeklinde puanlanmıştır. Kosice MegaDrive en ucuz araba, Mini sınıfı kiralık araç olan Skoda Citigo. Günlük fiyatı sadece $16,92.

  Slovakya çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Kosice MegaDrive en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Skoda Fabia tarafından günlük $17,15 olarak sunulmuştur.

  EDENcars sk, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.8/10 puanlamasıyla, Kosice en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. EDENcars sk en ucuz aracı, Standart sınıf kiralık araç için günlük $20,53 'ya Skoda Fabia Estate.

  Slovakya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $22,08 fiyatıyla Kosice EDENcars sk en ucuz araç, Skoda Fabia.

  Ekonomi arasında en popüler model, Volkswagen Polo'tür. Budget Car Rental fiyatı günlük $18,97'dan başlamaktadır ve 250+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.2/10'dır.

  Fiat Panda, Kosice Global-Rent-A-Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $16,58'dır. Global-Rent-A-Car, 100+ müşteri tarafından ortalama 8.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

If you’re looking for a representative office of MEGADRIVE in Kosice, it may be a little bit confusing. There are many spots of MEGADRIVE car rental Kosice, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest MEGADRIVE car rental in Kosice in just 2 clicks.

Kosice MEGADRIVE hakkında bilgi

Cars for rent at MEGADRIVE Kosice

MEGADRIVE Kosice offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose MEGADRIVE car rental Kosice. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at MEGADRIVE Kosice. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

MEGADRIVE
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: MegaDrive
Adres: Kosice Airport, In-Terminal Location -Arrival Hall, Kosice IV, 04175
Telefon: 00421 - 55 38 13 300
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.
Değerlendirme: 8.5/10, Şöyle ki Mükemmel

Another reason to choose MEGADRIVE Kosice is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in MEGADRIVE rental Kosice are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the MEGADRIVE Kosice office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at MEGADRIVE Kosice.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. MEGADRIVE Kosice respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

Kosice yakınındaki MEGADRIVE araç kiralama yerleri

How to choose a car for rent at MEGADRIVE Kosice

Choosing a car at MEGADRIVE in Kosice is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Kosice MEGADRIVE offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that MEGADRIVE car rental in Kosice offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. MEGADRIVE rental in Kosice has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing MEGADRIVE car rental in Kosice, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

Havaalanı çevresi MEGADRIVE kiralık araç

En yakın şehirlerdeki MEGADRIVE kiralık araç

MEGADRIVE car rental Kosice with Bocubo aggregator

If you are looking for MEGADRIVE car rental Kosice, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, MEGADRIVE car rental Kosice has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Kosice. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at MEGADRIVE Kosice with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at MEGADRIVE Kosice?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest MEGADRIVE office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from MEGADRIVE and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Kosice yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Kosice bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır MEGADRIVE kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın