AVIS Stafford

5
Eki
Per
2023
10
00
12
Eki
Per
2023
10
00
 Araç Kiralama

AVIS Stafford

Stafford, Birleşik Krallık en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

AVIS Stafford

AVIS kiralama AVIS Stafford

AVIS StaffordAVIS
AVIS
AVIS
7.8
/10
Çok İyi
7.4
/10
Paranın tam karşılığı
8.1
/10
Temizlik
8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.4
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.2
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
2000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

AVIS içeren birçok ülke ve şehirde faaliyet gösteren tanınmış ve popüler bir şirkettir. AVIS Stafford. Seyahat ederken araç kiralamayı düşündüyseniz, muhtemelen bu şirketi duymuşsunuzdur. Araba kiralama AVIS AVIS Stafford uygun fiyatlarla her türden araba kiralamak için harika bir fırsat. Artı, AVIS mükemmel güvenilirliği ile dikkat çekiyor, yalnızca düzenli olarak teknik denetimden geçen modern arabaları var.

Stafford araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Stafford AVIS Car Rental kiralık araçları, 2000+ müşteri tarafından 8/10 şeklinde puanlanmıştır. Stafford AVIS Car Rental en ucuz araba, Mini sınıfı kiralık araç olan Fiat 500. Günlük fiyatı sadece $25,15.

  Birleşik Krallık çoğu müşterimiz genellikle Standart sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Stafford AVIS Car Rental en ucuz Standart sınıfı aracı, Opel Insignia tarafından günlük $37,15 olarak sunulmuştur.

  Alamo, 2000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.7/10 puanlamasıyla, Stafford en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Alamo en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $32,14 'ya Toyota Aygo.

  Birleşik Krallık en popüler kiralık araç grubu olan Orta düzey için günlük $41,62 fiyatıyla Stafford Alamo en ucuz araç, Skoda Octavia.

  Orta düzey arasında en popüler model, Skoda Octavia'tür. Hertz Car Hire fiyatı günlük $30,19'dan başlamaktadır ve 5000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.3/10'dır.

  Toyota IQ, Stafford Green-Motion en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $8,26'dır. Green-Motion, 5000+ müşteri tarafından ortalama 7.2/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Bir temsilcilik ofisi arıyorsanız AVIS AVIS Stafford, biraz kafa karıştırıcı olabilir. Birçok nokta var AVIS araba kiralama AVIS Stafford, ve hepsi şehir merkezinde yer almıyor. Yanlış ofisi seçerseniz, gideceğiniz yere ulaşmak için tüm şehri dolaşmanız gerekecek. Bu durumda Bocubo yardımcı olacaktır. En yakınını bulabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz AVIS araba kiralama AVIS Stafford sadece 2 tıklamayla.

AVIS Stafford AVIS hakkında bilgi

Araba kiralama AVIS AVIS Stafford

AVIS AVIS Stafford geniş bir araba yelpazesi sunar. Birçok insanın tercih etmesinin birçok nedeninden biri budur. AVIS araba kiralama AVIS Stafford. Şirketin araç filosunda çeşitli popüler markaların sedanları ve hatchback'leri, vagonları, cipleri, üstü açılır arabaları ve yönetici arabaları bulunur:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hhyundai vb.

Bunlar ve daha birçok araç kiralama AVIS AVIS Stafford. Hepsinin önemli bir hasarı yoktur ve sürekli bakımları yapılmaktadır.

AVIS
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: AVIS Car Rental
Adres: Birmingham International Apt, The Piaza, Birmingham, B26 5DQ
Telefon: (44) 03445446013
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.
Değerlendirme: 7.8/10, Şöyle ki Çok İyi

Seçmek için başka bir neden AVIS AVIS Stafford bu şirketin güvenilirliğidir. Uzun yıllardır çalışıyor ve son derece olumlu geri dönüşler aldı. Içindeki tüm süreçler AVIS araba kiralama AVIS Stafford aerodinamiktir, bu nedenle zor durumlar yoktur. Araç kiralama anından anahtarların teslim alınmasına kadar tüm aşamalar basit ve anlaşılırdır. Seçilen araba her zaman sizi bekliyor olacak. AVIS AVIS Stafford ofis. Burada aracın henüz gelinen noktaya gelmemesi ya da size yanlış aracın teklif edilmesi gibi bir durumla kesinlikle karşılaşmazsınız. Her şey saat gibi çalışır AVIS AVIS Stafford.

Araçta ufak tefek çizikler varsa bunlar sözleşmeye işlenir. Bu nedenle, aracınızı iade ettiğinizde, hiçbir ilginiz olmayan çizikler için size fatura verilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. AVIS AVIS Stafford müşterilerine saygı duyar ve yolculuklarını olabildiğince rahat ve dinlendirici hale getirmeye çalışır.

AVIS Stafford yakınındaki AVIS araç kiralama yerleri

Nasıl seçilir araba kiralama AVIS AVIS Stafford

Araba kiralama seçimi AVIS AVIS Stafford çok kolay. Doğru seçimi yapmak için öncelikle neden araç kiralamanız gerektiğini anlayın. Örneğin, havalimanından şehir merkezine gitmek için ucuz ve konforlu bir seçenek arıyorsanız ya da az bagajla şehri gezmek için hatchback ya da sedan sizin için uygun olacaktır. Araba kiralama AVIS Stafford AVIS bu sınıftaki en ucuz seçenekleri sunar. Ayrıca, yakıttan çok tasarruf edersiniz.

Yolculuğunuz arazi sürüşü içeriyorsa, bir SUV iyi bir seçimdir. Bu not alınmalı AVIS araba kiralama AVIS Stafford bu sınıftan birkaç araç sunar. Ekstrem maceralarla ilgileniyorsanız ve ormanlara, bozkırlara, çayırlara binmeyi düşünüyorsanız, bir arazi aracı harika bir seçenek olacaktır. AVIS araba kiralama AVIS Stafford Uygun fiyatlarla kiralık birçok araba var. Yalnızca iyi bir arazi kabiliyetine değil, aynı zamanda büyük bir bagaja da ihtiyacınız varsa, bir vagon seçin.

Çok sayıda yolcu veya çok miktarda kargo ile seyahat etmek için VAN kiralayın. Seçme AVIS araba kiralama AVIS Stafford, tüm ihtiyaçlarınıza uygun VAN kiralama imkanına sahipsiniz.

Havaalanı çevresi AVIS kiralık araç

En yakın şehirlerdeki AVIS kiralık araç

AVIS araba kiralama AVIS Stafford ile Bocubo

Eğer arıyorsan AVIS araba kiralama AVIS Stafford, en ucuz ve en güvenilir seçeneği ve en yakın ofisi bulmanıza yardımcı olabiliriz. Hizmetimiz, kısa süreliğine en iyi kiralık aracı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Bocubo ile sadece birkaç tıklama ile araç kiralama yapabilirsiniz. Bocubo'ya teşekkürler, AVIS araba kiralama AVIS Stafforddaha da hızlı ve daha kullanışlı hale geldi.

Bocubo'yu kullanmak için bulunduğunuz yeri ve kaç günlüğüne araç kiralamak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Ayrıca “Farklı bir yere dön” seçeneğini de seçebilirsiniz.

Birkaç saniye içinde tüm araba kiralama tekliflerini göreceksiniz AVIS Stafford.Hizmetimiz size en yakın kiralama ofislerini ve farklı şirketlerin sunduğu en ucuz seçenekleri gösterecektir. Tüm koşulları ve fiyatları öğrenmek için farklı araç kiralama ofislerini ziyaret ederek ve yöneticilerle konuşarak zaman kaybetmenize gerek yok. Biz zaten sizin için her şeyi yaptık. araba kiralama AVIS AVIS Stafford Bocubo ile birkaç dakika içinde araç kiralamak için harika bir seçenek.

Araba kiralama Bocubo'yu neden kullanmalısınız?AVIS AVIS Stafford?

Bocubo, en güvenilir araç kiralama şirketlerinden en iyi teklifleri bir araya getiriyor. Toplayıcımızla size en yakın olanı hızlı bir şekilde bulacaksınız. AVIS planlanmış bir günde teslim almak için ofis ve araç kiralama. Ayrıca teklifleri karşılaştırabilirsiniz AVIS ve diğer şirketler en cazip koşulları ve en düşük fiyatları seçmek için.

Size en yakın ofisleri gösteriyoruz. Bu nedenle artık kiralık ofis aramak için şehrin her yerini gezmenize gerek yok. İstediğiniz noktayı ve aracı seçin, ayırtın ve ödeme yapın. Bundan sonra, gerekli tarihte kiralama şirketinin ofisine gelmeniz yeterlidir ve birkaç dakika içinde anahtarları alacaksınız. Kuyruk ve uzun form doldurma yok! Bocubo ile mükemmel aracınızı dakikalar içinde kiralayın!

AVIS Stafford yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

AVIS Stafford bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır AVIS kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın