FLIZZR Taunton

10
00
10
00
 Araç Kiralama

FLIZZR Taunton

Taunton, Birleşik Krallık en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

FLIZZR Taunton

FLIZZR kiralama Taunton

TauntonFLIZZR
FLIZZR
FLIZZR
7.1
/10
Çok İyi
7.1
/10
Paranın tam karşılığı
7.3
/10
Temizlik
7
/10
Şubede araç kiralama servisi
6.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
7.6
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
100 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

FLIZZR is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Taunton. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at FLIZZR Taunton is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, FLIZZR is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Taunton araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Taunton Flizzr kiralık araçları, 100+ müşteri tarafından 7.1/10 şeklinde puanlanmıştır. Taunton Flizzr en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Vauxhall Corsa. Günlük fiyatı sadece $24,91.

  Birleşik Krallık çoğu müşterimiz genellikle Kompakt sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Taunton Flizzr en ucuz Kompakt sınıfı aracı, Skoda Rapid tarafından günlük $30,29 olarak sunulmuştur.

  Alamo, 2000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.6/10 puanlamasıyla, Taunton en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Alamo en ucuz aracı, Kompakt sınıf kiralık araç için günlük $21,18 'ya Ford Focus.

  Birleşik Krallık en popüler kiralık araç grubu olan Kompakt için günlük $21,18 fiyatıyla Taunton Alamo en ucuz araç, Ford Focus.

  Kompakt arasında en popüler model, Volkswagen Golf'tür. Green-Motion fiyatı günlük $24,61'dan başlamaktadır ve 10000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 7.6/10'dır.

  Toyota IQ, Taunton Green-Motion en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $17,41'dır. Green-Motion, 10000+ müşteri tarafından ortalama 7.6/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

If you’re looking for a representative office of FLIZZR in Taunton, it may be a little bit confusing. There are many spots of FLIZZR car rental Taunton, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest FLIZZR car rental in Taunton in just 2 clicks.

Taunton FLIZZR hakkında bilgi

Cars for rent at FLIZZR Taunton

FLIZZR Taunton offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose FLIZZR car rental Taunton. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at FLIZZR Taunton. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

FLIZZR
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Flizzr
Adres: Car Rental Parking, Bristol AP, Bristol, BS48 3DY
Telefon: +44-8444993399
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.
Değerlendirme: 7.1/10, Şöyle ki Çok İyi

Another reason to choose FLIZZR Taunton is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in FLIZZR rental Taunton are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the FLIZZR Taunton office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at FLIZZR Taunton.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. FLIZZR Taunton respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

Taunton yakınındaki FLIZZR araç kiralama yerleri

How to choose a car for rent at FLIZZR Taunton

Choosing a car at FLIZZR in Taunton is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Taunton FLIZZR offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that FLIZZR car rental in Taunton offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. FLIZZR rental in Taunton has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing FLIZZR car rental in Taunton, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

Havaalanı çevresi FLIZZR kiralık araç

En yakın şehirlerdeki FLIZZR kiralık araç

FLIZZR car rental Taunton with Bocubo aggregator

If you are looking for FLIZZR car rental Taunton, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, FLIZZR car rental Taunton has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Taunton. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at FLIZZR Taunton with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at FLIZZR Taunton?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest FLIZZR office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from FLIZZR and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Taunton yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

 • Barry 45.09 km / 28.02 mil

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Taunton bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır FLIZZR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın