ALAMO Elbasan

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

ALAMO Elbasan

Nejlepší půjčovny aut v Elbasan, Albánie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ALAMO Elbasan

Půjčovna ALAMO Elbasan

ALAMO v Elbasan
ALAMO
ALAMO
6.8
/10
Dobrý
7.5
/10
Celková hodnota za peníze
6.4
/10
Čistota
6.7
/10
Servis na recepci
6.7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
6.8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 10+ hodnocení zákazníků

ALAMO is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Elbasan. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at ALAMO Elbasan is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, ALAMO is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Tipy na pronájem auta v Elbasan

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Alamo v Elbasan hodnotilo 10+ zákaznku se skóre 6.8/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Alamo v Elbasan je třída Chevrolet Spark Mini. Její cena je pouze 15,01 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Albánie. Nejlevnější Ekonomika vůz z Alamo v Elbasan předkládá Fiat Punto za 29,75 US$ za den.

  Addcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Elbasan s průměrným skóre 9.2/10, založená na 10+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Addcar je třída Hyundai i20 z Ekonomika za cenu 36,70 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Albánie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Addcar v Elbasan je Hyundai i20, cena za 36,70 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Fiat Panda. Jeho cena začíná od 17,25 US$ za den od společnosti SurPrice Car Rentals, která je průměrným skóre skóre 7/10, založená na 100+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Elbasan je Chevrolet Spark z Alamo. Její cena je pouze 15,01 US$ za den. Alamo bylo přezkoumáno více než 10+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

If you’re looking for a representative office of ALAMO in Elbasan, it may be a little bit confusing. There are many spots of ALAMO car rental Elbasan, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest ALAMO car rental in Elbasan in just 2 clicks.

Informace o ALAMO v Elbasan

Cars for rent at ALAMO Elbasan

ALAMO Elbasan offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose ALAMO car rental Elbasan. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at ALAMO Elbasan. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

ALAMO
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Alamo
Adresa: SERVICED BY ENTERPRISE, IN TERMINAL AIRPORT ROAD RINAS, TIRANA, 1053
Telefon: 00355676000900
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 6.8/10, který je Dobrý

Another reason to choose ALAMO Elbasan is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in ALAMO rental Elbasan are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the ALAMO Elbasan office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at ALAMO Elbasan.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. ALAMO Elbasan respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

ALAMO pujčovna aut blízko Elbasan

How to choose a car for rent at ALAMO Elbasan

Choosing a car at ALAMO in Elbasan is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Elbasan ALAMO offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that ALAMO car rental in Elbasan offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. ALAMO rental in Elbasan has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing ALAMO car rental in Elbasan, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

ALAMO půjčovna aut na letištích v okolí

ALAMO půjčovna aut na nejbližších městech

ALAMO car rental Elbasan with Bocubo aggregator

If you are looking for ALAMO car rental Elbasan, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, ALAMO car rental Elbasan has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Elbasan. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at ALAMO Elbasan with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at ALAMO Elbasan?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest ALAMO office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from ALAMO and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Půjčovna aut v okolí Elbasan

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Elbasan. Získejte levné ceny pro ALAMO půjčovna aut