GREEN MOTION Ostrava

12
Říj
čt
2023
10
00
19
Říj
čt
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

GREEN MOTION Ostrava

Nejlepší půjčovny aut v Ostrava, Česká republika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

GREEN MOTION Ostrava

Půjčovna GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava

GREEN MOTION v GREEN MOTION Ostrava
GREEN MOTION
GREEN MOTION
8
/10
Velmi dobře
8
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
8.5
/10
Servis na recepci
7.9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

GREEN MOTION je známá a oblíbená společnost, která působí v mnoha zemích a městech, obsahují GREEN MOTION Ostrava.Pokud jste někdy na cestách přemýšleli o autopůjčovna, pravděpodobně jste o této společnosti slyšeli. Půjčovna aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava je skvělou příležitostí k zapůjčení auta jakéhokoli typu za přijatelné ceny. Plus, GREEN MOTION se vyznačuje vynikající spolehlivostí, má pouze moderní vozy, které pravidelně procházejí technickou kontrolou.

Tipy na pronájem auta v Ostrava

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Green-Motion v Ostrava hodnotilo 100+ zákaznku se skóre 8/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Green-Motion v Ostrava je třída Skoda Citigo Mini. Její cena je pouze 179,25 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Standard v Česká republika. Nejlevnější Standard vůz z Green-Motion v Ostrava předkládá Skoda Fabia Estate za 232,01 US$ za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Ostrava s průměrným skóre 8.5/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Skoda Fabia Estate z Standard za cenu 20,97 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Česká republika, což je Kombi, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Ostrava je Skoda Fabia Estate, cena za 20,97 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Ostrava je Skoda Fabia Estate z Budget Car Rental. Její cena je pouze 20,97 US$ za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 250+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Pokud hledáte reprezentativní kancelář GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava, může to být trochu matoucí. Existuje mnoho míst GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava, a ne všechny se nacházejí v centru města. Pokud si vyberete špatnou kancelář, budete muset projít celé město, abyste se dostali do cíle. V tomto případě pomůže Bocubo. Děláme vše pro to, abyste našli nejbližší GREEN MOTION autopůjčovna GREEN MOTION Ostrava pouhými 2 kliknutími.

Informace o GREEN MOTION v GREEN MOTION Ostrava

Půjčovna aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava

GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava nabízí velký výběr vozů. Je to jeden z mnoha důvodů, proč si mnoho lidí vybírá GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava. Vozový park společnosti zahrnuje sedany a hatchbacky, vozy, džípy, kabriolety a manažerské vozy různých populárních značek:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai atd.

Tyto a mnohé další půjčovny aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava. Všechny jsou bez výraznějších poškození a jsou průběžně udržovány.

GREEN MOTION
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Green-Motion
Adresa: Leos Janacek Ostrava Airport, , Mošnov c.p. 401, , 74251
Telefon: 00 420 725 293 521
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8/10, který je Velmi dobře

Další důvod, proč si vybrat GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava je spolehlivost této společnosti. Funguje již mnoho let a má velmi pozitivní ohlasy. Všechny procesy v GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava jsou efektivní, takže nedochází k žádným obtížným situacím. Od samotného zapůjčení auta až po obdržení klíčů jsou všechny fáze jednoduché a přímočaré. Vybraný vůz na vás bude vždy čekat u GREEN MOTION GREEN MOTION Ostravakancelář. Zde rozhodně nenarazíte na situaci, že by vůz ještě nedojel na místo nebo vám bylo nabídnuto špatné auto. Vše běží jako hodinky GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava.

Pokud má auto nějaké drobné škrábance, jsou zaznamenány ve smlouvě. Můžete si proto být jisti, že při vrácení auta vám nebudou účtovány škrábance, se kterými nemáte nic společného. GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava respektuje své zákazníky a snaží se, aby jejich cesta byla co nejpohodlnější a nejpohodlnější.

GREEN MOTION pujčovna aut blízko GREEN MOTION Ostrava

Jak si vybrat a půjčovna aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava

Výběr půjčovna aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava je super snadné. Abyste si vybrali správně, nejprve pochopte, proč si potřebujete půjčit auto. Pokud například hledáte levnou a pohodlnou možnost, jak se dostat z letiště do centra města nebo jezdit po městě s malým zavazadlem, bude pro vás vhodný hatchback nebo sedan. Půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava GREEN MOTION nabízí nejlevnější možnosti v této třídě. Navíc výrazně ušetříte na palivu.

Pokud vaše cesta zahrnuje jízdu v terénu, SUV je příjemnou volbou. Je třeba poznamenat, že GREEN MOTION autopůjčovna GREEN MOTION Ostrava nabízí několik vozidel této třídy. Pokud máte zájem o extrémní dobrodružství a máte v úmyslu jezdit do lesů, stepí, prérií, terénní auto bude skvělou volbou. GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava má mnoho aut k pronájmu za férové ceny. Pokud potřebujete nejen dobrou průchodnost terénem, ale také velký kufr, vyberte si kombi.

Chcete-li cestovat s mnoha cestujícími nebo velkým množstvím nákladu, pronajměte si VAN. VýběrGREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava, máte možnost pronájmu VAN, který bude vyhovovat všem vašim potřebám.

GREEN MOTION půjčovna aut na letištích v okolí

GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava s Bocubo

Pokud hledáte GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava, můžeme vám pomoci najít nejlevnější a nejspolehlivější možnost a nejbližší kancelář. Naše služba byla vytvořena, aby vám pomohla rychle najít nejlepší krátkodobou pronájem auta. S Bocubo si můžete půjčit auto jen na pár kliknutí. Díky Bocubo, GREEN MOTION půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava se stal ještě rychlejším a pohodlnějším.

Chcete-li použít Bocubo, stačí uvést svou polohu a na kolik dní si chcete pronajmout vozidlo. Kromě toho můžete zvolit možnost „Návrat na jiné místo“.

Během několika sekund uvidíte všechny nabídky na půjčovna aut GREEN MOTION Ostrava. Naše služba vám ukáže nejbližší půjčovny a nejlevnější možnosti nabízené různými společnostmi. Nemusíte ztrácet čas navštěvováním různých autopůjčovna a rozhovory s manažery, abyste se dozvěděli o všech podmínkách a cenách. Vše jsme již udělali za vás. Půjčovna aut na GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava s Bocubo je skvělá volba pro pronájem auta během několika minut.

Proč používat Bocubo půjčovna aut GREEN MOTION GREEN MOTION Ostrava?

Bocubo sdružuje ty nejlepší nabídky od nejspolehlivějších autopůjčovna. S naším agregátorem rychle najdete nejbližší GREEN MOTION kancelář a půjčovnu aut k vyzvednutí v naplánovaný den. Můžete také porovnávat nabídky z GREEN MOTION a další společnosti, aby si vybraly nejatraktivnější podmínky a nejnižší ceny.

Ukážeme vám kanceláře, které jsou vám nejblíže. Už proto nemusíte jezdit přes celé město a hledat půjčovnu. Vyberte požadovaný bod a auto, zarezervujte si ho a zaplaťte. Poté stačí přijít v požadovaný termín do kanceláře půjčovny a za pár minut obdržíte klíče. Žádné fronty a dlouhé vyplňování formulářů! S Bocubo si půjčíte své dokonalé auto během několika minut!

Půjčovna aut v okolí GREEN MOTION Ostrava

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v GREEN MOTION Ostrava. Získejte levné ceny pro GREEN MOTION půjčovna aut