GREEN MOTION Praha

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

GREEN MOTION Praha

Nejlepší půjčovny aut v Praha, Česká republika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

GREEN MOTION Praha

Půjčovna GREEN MOTION Praha

GREEN MOTION v Praha
GREEN MOTION
GREEN MOTION
7.8
/10
Velmi dobře
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
9
/10
Čistota
7.3
/10
Servis na recepci
7.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

GREEN MOTION is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Praha. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at GREEN MOTION Praha is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, GREEN MOTION is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Tipy na pronájem auta v Praha

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Green-Motion je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Praha s průměrným skóre 7.8/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Green-Motion je třída Skoda Citigo z Mini za cenu 19,94 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Česká republika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Green-Motion v Praha je Ford Fiesta, cena za 23,20 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 19,42 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8.5/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Praha je Skoda Citigo z Firefly Car Rental. Její cena je pouze 10,16 US$ za den. Firefly Car Rental bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.7/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

If you’re looking for a representative office of GREEN MOTION in Praha, it may be a little bit confusing. There are many spots of GREEN MOTION car rental Praha, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest GREEN MOTION car rental in Praha in just 2 clicks.

Informace o GREEN MOTION v Praha

Cars for rent at GREEN MOTION Praha

GREEN MOTION Praha offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose GREEN MOTION car rental Praha. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at GREEN MOTION Praha. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

GREEN MOTION
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Green-Motion
Adresa: Vaclav Havel Airport Prague, Aviatická 1092/8, Prague 6
Telefon: 00 420 725 293 523
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.8/10, který je Velmi dobře

Another reason to choose GREEN MOTION Praha is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in GREEN MOTION rental Praha are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the GREEN MOTION Praha office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at GREEN MOTION Praha.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. GREEN MOTION Praha respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

GREEN MOTION pujčovna aut blízko Praha

How to choose a car for rent at GREEN MOTION Praha

Choosing a car at GREEN MOTION in Praha is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Praha GREEN MOTION offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that GREEN MOTION car rental in Praha offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. GREEN MOTION rental in Praha has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing GREEN MOTION car rental in Praha, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

GREEN MOTION půjčovna aut na letištích v okolí

GREEN MOTION car rental Praha with Bocubo aggregator

If you are looking for GREEN MOTION car rental Praha, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, GREEN MOTION car rental Praha has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Praha. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at GREEN MOTION Praha with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at GREEN MOTION Praha?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest GREEN MOTION office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from GREEN MOTION and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Půjčovna aut v okolí Praha

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Praha. Získejte levné ceny pro GREEN MOTION půjčovna aut