ENTERPRISE Kodaň

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

ENTERPRISE Kodaň

Nejlepší půjčovny aut v Kodaň, Dánsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ENTERPRISE Kodaň

ENTERPRISE půjčovna aut v Kodaň

ENTERPRISE v Kodaň
ENTERPRISE
ENTERPRISE
7.3
/10
Velmi dobře
6.9
/10
Celková hodnota za peníze
7.8
/10
Čistota
7.2
/10
Servis na recepci
6.6
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.7
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Kodaň

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Enterprise v Kodaň hodnotilo 250+ zákaznku se skóre 7.3/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Enterprise v Kodaň je třída Volkswagen Up Mini. Její cena je pouze 16,13 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Dánsko. Nejlevnější Kompaktní vůz z Enterprise v Kodaň předkládá Volkswagen Golf za 18,71 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Kodaň s průměrným skóre 8.4/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 19,85 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Dánsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Kodaň je Volkswagen Golf, cena za 20,89 US$ za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf. Jeho cena začíná od 28,68 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8.2/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Kodaň je Smart Forfour z SIXT Rent A Car. Její cena je pouze 13,43 US$ za den. SIXT Rent A Car bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.7/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o ENTERPRISE v Kodaň

ENTERPRISE
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Enterprise
Funkce
Hodnocení: 7.3/10, který je Velmi dobře

ENTERPRISE cena půjčovna aut v Kodaň Letiště (CPH)

car_groups. Mini Ekonomika Plná velikost Luxus Dodávka SUV
Enterprise
Enterprise
od 52 US$ od 33 US$ od 47 US$ od 239 US$ od 53 US$ od 168 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 13 US$ od 52 US$ od 159 US$ od 231 US$ od 46 US$ od 134 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 20 US$ od 20 US$ od 29 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 US$ od 35 US$ od 28 US$ od 102 US$ od 67 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 26 US$ od 35 US$ od 61 US$ od 126 US$ od 46 US$ od 41 US$
Europcar
Europcar
od 44 US$ od 45 US$ od 167 US$ od 113 US$ od 112 US$
Alamo
Alamo
od 32 US$ od 34 US$ od 231 US$ od 51 US$ od 87 US$
Flizzr
Flizzr
od 13 US$ od 51 US$ od 48 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 32 US$ od 33 US$ od 82 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 76 US$ od 82 US$ od 99 US$

ENTERPRISE pujčovna aut blízko Kodaň

ENTERPRISE půjčovna aut na letištích v okolí

ENTERPRISE půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Kodaň

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kodaň. Získejte levné ceny pro ENTERPRISE půjčovna aut