Půjčovna aut Káhira Mezinár.letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Káhira Mezinár.letiště

Nejlepší půjčovny aut v Káhira Mezinár.letiště (CAI), Egypt. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Káhira Mezinár.letiště (CAI), Egypt

Tipy na pronájem auta v Káhira Mezinár.letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Egypt, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Káhira Mezinár.letiště je Citroen C-Elysee, cena za 52,46 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Nissan Sunny. Jeho cena začíná od 46,40 € za den od společnosti SIXT Rent A Car, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Káhira Mezinár.letiště je Chevrolet Lanos z AVIS Car Rental. Její cena je pouze 15,12 € za den. AVIS Car Rental nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Káhira Mezinár.letiště (CAI)

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Banha 43.97 km / 27.32 mi

Káhira Mezinár.letiště Dodavatelé Aut

Europcar
8.1
/10
Vynikající
Europcar
Půjčovna aut v okolí Káhira Mezinár.letiště
Europcar půjčovna aut poblíž Káhira Mezinár.letiště
EUROPCAR Káhira Mezinár.letiště (CAI)
Kontakty:
CAIRO INTERNATIONAL AIRPORT TERMINAL 1, ARRIVAL HALL, CAIRO, 11769
2001066611027
EUROPCAR Káhira Centrum 7.73 km / 4.8 mi
Kontakty:
14 SHERATON BUILDINGS, AREA 9, HELIOPOLIS INFRONT OF MOBIL GAS ST, CAIRO
2022662525
EUROPCAR Zamalek Downtown 19.21 km / 11.94 mi
Kontakty:
2 ISMAIL MOHAMED ST EL MASRY TOWERS ZAMALEK, El Masry Towers, CAIRO
20 0 1022231282
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Káhira Mezinár.letiště
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Káhira Mezinár.letiště
BUDGET Káhira Mezinár.letiště (CAI)
Kontakty:
Terminal 1& 3, Terminal 1 and 3, Cairo, 11776
011 444 39 138
BUDGET Cairo Mirage City 5.85 km / 3.64 mi
Kontakty:
Ring Road, MIRAGE CITY JW MARRIOTT, Cairo
012 223 55 290
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
Půjčovna aut v okolí Káhira Mezinár.letiště
SIXT Rent A Car půjčovna aut poblíž Káhira Mezinár.letiště
SIXT Káhira Mezinár.letiště (CAI)
Kontakty:
Terminal 2+3, Cairo, .
+20-1229086655
SIXT Káhira Centrum 7.73 km / 4.8 mi
Kontakty:
Omar Ibn El Khattab Street, Omar Ibn El Khattab Street, Cairo, 11737
+20-1-223138831
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Káhira Mezinár.letiště
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Káhira Mezinár.letiště
AVIS Káhira Mezinár.letiště (CAI)
Kontakty:
Airport Road, Cairo
(20) 100 10 77400
AVIS Cairo Maadi 18.44 km / 11.46 mi
Kontakty:
Entrance 1, Sadat Academy St, Cairo
(20) 2 25275400

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Káhira Mezinár.letiště (CAI). Získejte levné ceny pro BUDGET, SIXT, AVIS & EUROPCAR půjčovna aut