SCANDIA Ulvila
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

SCANDIA Ulvila

Nejlepší půjčovny aut v Ulvila, Finsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SCANDIA Ulvila

SCANDIA půjčovna aut v Ulvila

SCANDIA v Ulvila
SCANDIA
SCANDIA
8
/10
Velmi dobře
8
/10
Celková hodnota za peníze
8.8
/10
Čistota
7.6
/10
Servis na recepci
7.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Ulvila

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Scandia Rent v Ulvila hodnotilo 250+ zákaznku se skóre 7.8/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Scandia Rent v Ulvila je třída Ford Fiesta Ekonomika. Její cena je pouze 52,70 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Finsko. Nejlevnější Ekonomika vůz z Scandia Rent v Ulvila předkládá Ford Fiesta za 52,70 € za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Ulvila s průměrným skóre 8.7/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 31,77 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Finsko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Ulvila je Nissan Micra, cena za 31,91 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Ford Fiesta. Jeho cena začíná od 52,70 € za den od společnosti Scandia Rent, která je průměrným skóre skóre 7.8/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Ulvila je Volkswagen Up z Europcar. Její cena je pouze 31,77 € za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.7/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o SCANDIA v Ulvila

SCANDIA
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Scandia Rent
Adresa: Asema-aukio 3, Pori, 28130
Telefon: 358-40 776 7774
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Setkání — Pracovník autopůjčovny na vás bude čekat na letišti a odveze vás na místo vyzvednutí vozu.
Hodnocení: 8/10, který je Velmi dobře

SCANDIA cena půjčovna aut v Pori Letiště (POR)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Scandia Rent
Scandia Rent
od 53 € od 94 €
Europcar
Europcar
od 32 € od 32 € od 101 € od 97 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 47 € od 47 € od 101 € od 120 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 75 € od 118 € od 152 € od 89 €

SCANDIA pujčovna aut blízko Ulvila

SCANDIA půjčovna aut na letištích v okolí

SCANDIA půjčovna aut na vlakových stanicích

SCANDIA půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Ulvila

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Pori 7.68 km / 4.77 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Ulvila. Získejte levné ceny pro SCANDIA půjčovna aut